Piektdien, 9.oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra lāzertaga laukumos (Brīvības ielā 39) jau otro gadu tiks aizvadīts atvērtais Liepājas skolēnu sporta lāzertaga čempionāts. Liepājas skolu komandām bezmaksas reģistrācija pieejama vēl līdz 8. oktobrim, informē informē Liepājas peintbola kluba "Liepājas Paintball Klubs" vadītājs Arturs Jericjans.

Skolēnu atklātajā sporta lāzertaga čempionātā sacenšas līdz 15 Liepājas skolnieku komandas ar dalībniekiem vecumā no 8 līdz 19 gadiem (U-19). Katru mācību iestādi pārstāv viena komanda. Organizatori norāda arī, ka skolnieku komandā jābūt vismaz vienam pilngadīgam komandas pārstāvim – tas var būt kāds no spēlētāju vecākiem vai skolotājs, kurš kapteiņu sapulcē apstiprina komandas sastāvu un atbild par nepilngadīgajiem komandas spēlētājiem.

Lai reģistrētos čempionātam, līdz 8.oktobrim uz e-pastu liepajapk@inbox.lv jānosūta aizpildīts pieteikums brīvā formā ar norādītu komandas nosaukumu, mācību iestādi un komandas dalībnieku vārdiem un uzvārdiem. Dalībnieki čempionātā piedalās ar maiņas sporta apaviem, kā arī dalībniekam ieteicama sava dzeramā ūdens pudele.

Spēles laikā laukumā no katras komandas var atrasties pieci dalībnieki, bet rezervē var tikt pieteikts viens skolnieks. Spēļu izspēle notiek lāzertaga laukumā starp divām komandām, kuras uzsāk spēli katra no savas starta bāzes. Spēles ilgums ir 5 minūtes vai līdz kāda no komandām ieņēmusi un noturējusi vienu minūti savas komandas krāsās vismaz divus no trīs kontrolpunktiem. Katrai komandai jāizspēlē vismaz 8 spēles atlases posmā, lai noskaidrotu četras labākās komandas, kuras kvalificējas posma pusfināla un fināla izspēlēm. Sacensības tiesā divi tiesneši.

Čempionāta uzvarētāji tiks apbalvoti ar speciāli izgatavotām medaļām.

Sacensību programma:
• 9.00 – Reģistrācija un ekipējuma izsniegšana.
• 10.00 – Komandu kapteiņu sanāksme un spēļu taktisko uzdevumu izklāsts.
• 10.30 – Spēļu sākums.
• 15.00 – Apbalvošana
• Spēļu grafiks un turnīra noslēguma laiks tiks precizēti sacensību dienā.

Liepājas skolēnu sporta lāzertaga čempionāts organizē "Liepājas Paintball Klubs" ar Liepājas pilsētas atbalstu.