Svētdien, 2. februārī, pulksten 14 Liepājas muzejā notiks jau ceturtā tikšanās ar CREDO mūziķiem izstādes "CREDO. Made in Liepāja" telpās. Šajā reizē galvenais viesis būs Jānis Šteinbergs, kurš uzstāsies kopā ar citiem grupas CREDO dalībniekiem. Šī mūziķu uzstāšanās muzejā būs reizē arī izstādes slēgšanas pasākums, informē muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Skangale.

Jānis Šteinbergs arī šodien turpina aktīvi muzicēt gan viens pats, gan ar CREDO dalībniekiem, gan arī kopā ar savu meitu Zani Butauti.

2016. gadā vairākiem grupas CREDO dalībniekiem, kuri šobrīd apvienojušies zem nosaukuma "Sērkociņu cehs", sadarbībā ar Raimondu Paulu tika izdots mūzikas albums "Nepārtrauc sievieti, kas klusē". Tajā apkopotas Raimonda Paula dziesmas no izrādes "Marlēna". Jānis Šteinbergs bijis gan šo dziesmu aranžētājs, gan taustiņinstrumentālists, kā arī iedziedājis vokālu.

Šī būs jau ceturtā tikšanās ar grupas mūziķiem izstādes "CREDO. Made in Liepāja" laikā. Šīs tikšanās piesaista apmeklētāju ievērību ar savu sirsnību un pašu grupas dalībnieku ieinteresētību komunikācijā ar klausītājiem.

Atgādinām, ka izstāde "CREDO. Made in Liepāja" ir skatāma vien līdz 2. februārim, tādēļ šīs svētdienas tikšanās ar mūziķiem būs arī pēdējā iespēja, kad liepājnieki un pilsētas viesi var aplūkot nebijušu Liepājas muzeja un mūziķu kopdarbu – izstādi, kas stāsta par leģendāro liepājnieku grupu CREDO.

Pasākuma laikā tiks veikta fotogrāfēšana un filmēšana, kas var tikt izmantota publicitātes nolūkos.