Piektdien, 2.jūlijā, ar pirmo uzstāšanos Liepājā, pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet Beach Bar", ieradīsies pārsteidzoši talantīgais gruzīņu kantrī mūzikas izpildītājs Šota Adamašvili.

Viņa autentiskā amerikāņu country mūzikas izpildīšanas maniere pārsteigusi daudzus. Dzimis un audzis mazā Gruzijas pilsētiņā Bolnisi, viņš pat neuzdrošinājās sapņot par mūziķa karjeru un došanos otrpus okeānam. Tagad, pēc dalības vairākos Gruzijas TV šovos (Georgia’s Got Talent, The Voice), vietējos un starptautiska mēroga festivālos, Šota Adamašvili cer reiz nokļūt country mūzikas mekā Nešvilā, Tenesī štatā, ASV.


"Gruzijā kantrī mūziku nepazīst. Esmu šķiet vienīgais šī mūzikas stila izpildītājs. Nāku no ļoti pieticīgas vides, kur lielas ambīcijas nav ierastas un tikai pateicoties amerikāņu filmai "The Electric Horseman" sapratu, ka gribu rakstīt kantrī stila dziesmas un ar ģitāru plecā doties kur deguns rāda," stāsta mūziķis. "Kādu dienu pavisam nejauši Tbilisi, Gruzijā, iepazinos ar liepājnieku Mareku Albertu. Dalījos savā stāstā un sapņos un viņš mani uzaicināja uz Latviju. Ļoti priecājos, ka man būs iespēja šeit uzstāties un iespējams iedvesmot kādu, kurš ik dienu sapņo ko sasniegt, bet līdz galam nenotic, ka tas tiešām ir iespējams," turpina Adamašvili.

Šota Adamašvili Latvijā viesosies no 2. līdz 20.jūlijam un ir iecerējis iepazīt mūsu zemi, uzstājoties vairākās pilsētas, izpildot gan paša sacerētas, gan labi pazīstamas populārās mūzikas dziesmas kantrī stilā.