Festivālā "Summer Sound" uzstāsies dīdžejs Regard, kura ceļš uz popularitāti visā pasaulē sākās sociālajā tīklā "TikTok". Dīdžejs Regard, īstajā vārdā Dardans Aliu ir no Kosovas, kur savu karjeru uzsāka jau 2008. gadā, kļūstot par vienu no atpazīstamākajiem Balkānu reģiona dīdžejiem.

Pasaules slavu DJ Regard ieguva 2019.gadā ar savu hitu "Ride It", kļūstot par strauji augošā sociālā tīkla "TikTok" sensāciju, kā arī ar vairāk nekā 30 miljoniem skatījumu platformā "Youtube" un 16 miljoniem ikmēneša klausītāju mūzikas straumēšanas platformā "Spotify". Turklāt viņa populārākais hits "Ride It" platfromā Spotify ir noklausīts jau vairāk nekā 300 miljonu reižu. Šie skaitļi, tāpat kā Regard popularitāte turpina augt ar katru dienu.

DJ Regard līdz šim populārākais hits "Ride It" ir remiksa versija 2008.gada angļu dziedātāja Džeja Šīna dziesmai ar tādu pašu nosaukumu. DJ Regard versijā šī dziesma ieguva milzu popularitāti sociālajā tīklā "TikTok", pēc tam nonāca radio rotācijās visā pasaulē un topu virsotnēs apsteidza pat tādus grandus kā Edu Šīranu, Post Malone un citus. Arī Latvijas radio staciju topos šī dziesma vairākas nedēļas saglabāja stabilu vietu klausītāko dziesmu augšgalā.

Sociālajā tīklā "TikTok" dziesmas popularitāte bija tik liela, ka aizsāka kustību #rideitchallenge, kurā "TikTok" lietotāji publicēja savus video dejojot pie DJ Regard superhita.

Šobrīd DJ Regard ir devies Anglijas tūrē, bet viņa uzstāšanās festivālā "Summer Sound" būs viņa pirmā viesošanās Baltijas valstīs.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25.jūlijā.

Biļetes uz festivālu "Summer Sound" var iegādāties šeit.