Grupa "Jumprava" festivālā "Summer Sound" viesosies otro rezi – pirmo reizi uz "Summer Sound" skatuves "Jumprava" kāpa tālajā 2012.gadā. Savukārt pagājušajā gadā, ar izpārdotu koncertu Arēnā Rīga "Jumprava" atzīmēja savu 35 gadu pastāvēšanas jubileju.

Izpārdotais concerts bija lielisks apliecinājums tam, ka grupas daiļrade arī šodien ir aktuāla un uzrunā kā "Jumprava"s gada gājuma cilvēkus, tā jauniešu auditoriju. Tāpat arī novembrī izdotais jaunais studijas albums Insomnia ieguvis ne tikai atzinīgus vērtējumus no klausītājiem, bet arī mūzikas kritiķiem. 

"Jumprava" ir dibināta 1984. gadā un ir viena no populārākajām latviešu grupām, ar vairākām dziesmām, kuras jau ir ieguvušas leģendāru hitu statusu". Grupa 1997.gadā ir saņēmusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu par mūža ieguldījumu, kas ir viens no augstākajiem apbalvojumiem Latvijas mūzikas industrijā.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25.jūlijā.

Biļetes uz festivālu "Summer Sound" var iegādāties šeit.