2.oktobrī ar vērienīgu koncertu Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" 40 gadu jubilejas tūres ietvaros viesosies leģendārā grupa "Eolika". Koncertā skanēs grupas populārākās dziesmas (un ne tikai), un uz skatuves, kā allaž, kāps lieliskais četrinieks – Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals, savukārt 23.oktobrī ar savu stāvizrādi "Vienreiz jau var!", kas šovasar izpelnījusies lielu skatītāju atsaucību un popularitāti, koncertzālē "Lielais dzintars" viesosies TV un radio ētera personība Baiba Sipeniecea-Gavare, portālu irliepaja.lv informēja producents Sandis Mohovikovs.

Koncertā skanēs arī par godu jubilejas koncerttūrei un leģendārajam kvartetam tapusī jaunā dziesma "Atkal esam mēs kopā" (Borisa Rezņika mūzika, Valda Pavlovska teksts). "Pēdējos gados jau reti rakstu jaunas dziesmas, bet šoreiz par godu tam, ka dodamies tūrē un visi joprojām esam kopā, uzrakstīju dziesmu," saka komponists un grupas dibinātājs Boriss Rezņiks, kurš arī pats plāno piedalīties Liepājas koncertā. "Tie ir mani zelta gadi, mani skaistākie gadi, un patiesībā "Eolika" ir puse mana mūža, pat nerēķinot skaitliski. Tie ir bijuši neskaitāmi koncerti un koncertbraucieni, un esmu ļoti priecīgs un gandarīts, ka šī mūzika un dziesmas cilvēkiem patīk joprojām."

Jubilejas koncertā piedalīsies grupa "Eolika", saksofonista Zinta Žvarta vadītais pūtēju ansamblis un instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā. Turklāt, kā atklāj jubilāri, skanēs ne tikai grupas populārākās dziesmas, bet arī daudzi mazāk pazīstami skaņdarbi no grupas pastāvēšanas laikā tapušajām koncertprogrammām. "Būs arī ļoti daudz lielāku un mazāku pārsteigumu! Svinēsim kopā ar visu četru paaudžu klausītājiem, kuriem esam koncertējuši šos četrdesmit gadus," aicina Olga Rajecka.


Savukārt 23.oktobrī ar savu stāvizrādi"Vienreiz jau var!", kas šovasar izpelnījusies lielu skatītāju atsaucību un popularitāti, koncertzālē "Lielais dzintars" viesosies TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare."Pērn nosvinēju savus pirmos 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem – proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani  gadi, kuri "tiem trakajiem zirgiem skrien līdz un aizmirst, vai vakars vai rīts". Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti  interesantu cilvēku," saka Baiba Sipeniece-Gavare un piebilst: "Savā stāvizrādē gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss "nāks ārā"!"

Biļetes uz abiem koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā. Ieeja koncertā – uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu par pabeigtu vakcinēšanos pret "C-19" vai pārslimotu "C-19"