Ar lielisku muzikālo piedāvājumu, tradicionālajiem ēdieniem un dzērieniem, koncertdārzs "Wiktorija" aicina uz šīs vasaras sezonas atklāšanas svētkiem.

Trešdien, 5.jūnijā, no pulksten 19 ikviens būs gaidīts uz kultūras nama "Wiktorija" koncertdārza vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, informē koncertdārzs.
 
Par lielisku muzikālo noskaņojumu koncetrtdārzā rūpēsies mūziķis Edijs Šnipke, kuram vienmēr azotē ir pa kādai pasaulīgai vai vietējai latviešu dziesmas kaverversijai akustiskajā izpildījumā.

Atklāšanas svētkos koncertdārzā skanēs ne tikai lieliska mūzika, bet apmeklētājus ar izcili gardiem ēdieniem priecēs uzņēmums "Saknes", kas ar savu klātbūtni "Wiktorijas" sētā ieradies ir uz ilgāku palikšanu. Gardos pavāru gatavotos labumus koncertdārza viesi nu varēs baudīt ik dienas visas vasaras garumā.

Uzņēmums "Saknes" ir radīts ar mīlestību un cieņu pret tradicionālajām vērtībām un garšām, kas mantotas no māmiņas. Tas ir iedvesmojies no viņas izmeklētajām sastāvdaļām un neatkārtojamām receptēm, kuras viņa izkopusi gadiem ilgi, gatavojot gardumus izsmalcinātākajiem gardēžiem. Māmiņas izcilās prasmes ir ļāvušas mums izveidot uzņēmumu, kas specializējas klasisko zupu pasniegšanā.

Gaidām jūs pie sevis, lai kopā atklātu un izbaudītu šo garšu pasauli, kas sakņojas mūsu senču tradīcijās un vērtībās. "Saknes" – kur katra zupa ir ceļojums laikā un garšas piedzīvojums.

Galdiņu rezervācija uz atklāšanas svētkiem, rakstot uz e-pastu: knwiktorija@gmail.com vai arī zvanot uz tel. nr. 20227498.

Vasara Liepājas gaisos un kultūras nama "Wiktorija" dārzā ir ieradusies! Tiekamies to kopīgi nosvinēt!