Liepājas naktsklubā "Cukurfabrik’" 14.maijā, sestdien, no pulksten 22 sāksies pludmales festivāla "Summer Sound" pre-party jeb iesildīšanās pasākums, kas iedos pirmo grūdienu festivālu vasarai, informē kluba direktors Andris Rikmanis.

Par lielisku atmosfēru un ritmu parūpēsies dīdžeji Magnuss Eriņš un Ron Artie, par spirdzinājumu – īpašais "Summer Sound" kokteilis, kas tapis sadarbībā ar Andri Reizenbergu, vienu no pasaulē labākajiem bārmeņiem.

"Tāpat kā jebkurā fiziskā aktivitātē, arī uz festivālu ir jāiesildās. Ir pagājuši divi gadi, laiks iekustināt kaulus! Dīdžeji Magnuss Eriņš un Ron Artie parūpēsies par atbilstošiem mūzikas ritmiem, "Cukurfabrik’" – par gardiem dzērieniem, savukārt festivāla komanda – par īpašiem pārsteigumiem pasākuma laikā," saka festivāla "Summer Sound" organizators Uldis Pabērzis. "Ir milzīgs prieks, ka beidzot varam turpināt darbu pie festivāla organizēšanas. Strādājam un ticam, ka arī šogad mums visiem izdosies izbaudīt atkalredzēšanās prieku, un mūsu viesiem – savu trakāko šīs vasaras piedzīvojumu."

"Summer Sound" 2019.gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Naktsklubs atvērts 2019. gadā bijušajās rokkafejnīcas telpās, Stendera ielā 18/20, Liepājā, katru piektdienu un sestdienu no pulksten 22. Ieeja no 21 gada vecuma. "Cukurfabrik'" ietilpst Tiamo grupā, vienā no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā. Patlaban Liepājā darbojas trīs "Cukurfabrik’": naktsklubs un terases restorāns pilsētas centrā, kā arī pludmales bārs pie jūras.