Sestdien, 18.janvārī, rokklubā "Fontaine Palace" grupa "Klintsons un Logo" prezentēs savu albumu "12", informē organizatori.

Tas ir otrais albums pēc debijas ieraksta "Pirmā palīdzība 9", kas izdots 2002. gadā. Šī brīža grupas sastāvā muzicē Ansis Klintsons (balss, ģitāra), Raimonds Špakovskis (ģitāra), Mareks Motte (taustiņinstrumenti), Jolanta Shultz (bass), Mārtiņš Rubiks (bungas).

Albuma izdošana ir nozīmīgs notikums grupas dzīvē, ar to iemīļotās dziesmas tiek novietotas vienuviet, visiem pieejamā un baudāmā formā. Lai gan otrais izdotais albums, bet vienīgais, kurš pieejams visās straumēšanas vietnēs. Tā izveidi nosvinēt un turpmāko uzstāšanos iesākt, aicina Ansis Klintsons kopā ar visiem grupas dalībniekiem, izbaudot dziesmu dzīvo skanējumu.

Kā fotogrāfijas albumā, dziesmas izdzīvojušas katra savu tapšanas periodu, cilvēkus un radošuma atkušņus. Kopā nosvinēt padarīto, atskatīties senā un ne tik tālā pagātnē, iekāpt tagadnes pēdās un doties turpmākajā dziesmotajā piedzīvojumā. Katrs aicināts to darīt kopā ar grupas mūziķiem.  10 gadu laikā gatavotais un sagatavotais nu nobriedis doties klausītāja virzienā dzīvajā izpildījumā.

Albuma prezentācijas koncertiem par godu ļoti ierobežotā tirāžā tapusi arī albuma fiziskā versija, kas būs pieejama arī Liepājā.

 Klubs "Fontaine Palace" atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Ieeja no pulksten 23, koncerta sākums paredzēts pusnaktī.