Liepājas Latviešu biedrības namā jau sesto reizi durvis vērusi izstāde "Manis paša radīts…", kurā savus brīvajos brīžos tapušos izšūšanas meistardarbus izrāda mākslas amatieri.

Dažādās izšūšanas tehnikās iespējams darināt gan gleznas, gan tautastērpus, aksesuārus, pat sienas pulksteņus, galda lampas un balles apavus!

Šajā reizē ar saviem izšuvumiem, starp kuriem ir vairāki tīģeri un pat Raimonds Pauls, izstādē piedalās 53 dalībnieces. 32 no tām ir Liepājas 10.vidusskolas audzēknes. Čaklās rokdarbnieces darbus uz Liepāju gādājušas no Aizputes, Grobiņas, Rīgas, Mālpils, Rundāles novada, Bārtas pagasta, Ugāles pagasta Ventspils novada un Kuldīgas. Izstādes dalībnieces pārstāv arī plašu paaudžu spektru – no 11 līdz 80 gadu vecumam.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Anete Strazda jau iepriekš informēja, ka katrā darbā ir ielikta liela mīlestība, rūpīgs un ilgs darbs, ideja un emocijas – atkarībā no konkrēta darba sarežģītības un izmēra, tā radīšana prasījusi laiku no viena līdz pat 12 mēnešiem.

Apmeklētāji aicināti nobalsot par tīkamāko darbu, lai noskaidrotu apmeklētāju "simpātiju", kuras autors izstādes noslēgumā saņems simbolisku balvu no veikala "Kumode". Pārsteiguma balvu iegūs arī kāds izlozē noskaidrots balsotājs.

Iesniegtos darbus izvērtēja un izstādi iekārtoja māksliniece Ginta Stavrovska un Anete Strazda.

Izstāde bez maksas apskatāma līdz 27.februārim