Pabeigts darbs pie veltījumu albuma mūziķim un dzejniekam Mārtiņam Freimanim, kurš 33 gadu vecumā pameta šo pasauli, atstājot aiz sevis daudz lielisku dziesmu, dzejoļu un ideju.

Mārtiņš bija iedvesmojis daudzus, tāpēc arī albuma veidotājiem nebija liels pārsteigums, ka kompānijas "MicRec" un Mārtiņa Freimaņa fonda aktīvistu ierosinājumam atsaucās daudz pazīstamu latviešu mūziķu, kuri vēlējās piedalīties veltījumu albuma tapšanā.

Šonedēļ ir pieejams viss albums, gan CD versijā, gan arī visās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās visā pasaulē. Visas līdz šim publicētās dziesmas ir pieejamas "micrecmusic" YouTube kanāla īpašajā dziesmu sarakstā: https://goo.gl/ymNtws

Jaunajā albumā iekļautas sekojošu izpildītāju izpildītās Mārtiņa Freimaņa dziesmas:
1. Bums – Labvēlīgais Tips un Elza Rozentāle
2. Un pirms mēs aizmigām – Aija Andrejeva
3. Ne jau tu, ne jau es – Musiqq
4. Redz kā tu ar mani – Rīgas Modes
5. Tā tas, mās’ – Lauris Reiniks un Rūta Reinika
6. Paspēlēsim paslēpes – Olga Rajecka
7. Kā aizdejot līdz rītam – Katrīna Bindere
8. Kad Ēģiptē sniegs – Z-Scars
9. Satīties, sapīties – Ivo Fomins
10. Neprāts – Līvi
11. Bet maijpuķītēm jāpaliek – Refleksija
12. Sapņu tilti – Mārtiņa Freimaņa draugu koris
13. Līdz Himalaju mākoņiem – Kārlis Būmeisters
14. Draugs – Mārtiņa Freimaņa draugu koris
15. Pie Dieviņa gari galdi – Mārtiņa Freimaņa draugu koris

Albums "Mans draugs – Mārtiņš Freimanis" ir izdots, lai atbalstītu Daigas Mazvērsītes apjomīgās grāmatas par Mārtiņa Freimaņa dzīvi, izdošanu šī gada 28. augustā, kad tas tiks atzīmēts ar vērienīgu Mārtiņa draugu koncertu "Dzintaru koncertzālē", kam sekos koncerti Liepājā, Tukumā, Jelgavā, Aizputē, Valmierā un Rēzeknē.  Biļetes jau tagad ir pieejamas "Biļešu serviss" kasēs un internetā.