Festivāla "Summer Sound" mākslinieku sarakstam pievienojas Latvijas rokmūzikas žanra vieni no spēcīgākajiem un ilggadīgākajiem pārstāvjiem grupa "Pienvedēja Piedzīvojumi".

Šīs grupas saknes ir meklējamas nelielā Kurzemes pilsētiņā Sabilē, bet viņu radītā mūzika ir izskanējusi visā Latvijā un uzrunājusi klausītājus vairākās paaudzēs. Grupas sastāvs nav mainījies kopš tās dibināšanas 1994.gadā – pie ģitāras Aldis Lunde, bungām – Pēteris Lunde, vokāla un basģitārista lomu atvēlot Mārim Žigatam.

Aizvadītajā gadā "Pienvedēja Piedzīvojumi" izdeva studijas albumu Nelaiks, kuru atzinīgi novērtēja Zelta mikrofona žūrija, piešķirot gada balvu Rokmūzikas kategorijā.

Pienvedēja Piedzīvojumu dziesmu krājumā ir vairāki leģendāri hiti – "Jel", "Tu un es", "Laimīgs" un vēl citi.

"Grupa "Pienvedēja Piedzīvojumi" savā koncertprogrammā noteikti iekļaus dziesmas no 2019.gada albuma "Nelaiks", kurš saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta mikrofons roka kategorijā. Tāpat koncerts neiztiks bez grupas lielākajiem hitiem, kas 25 gadu garumā koncertos ir pierādījuši sevi kā Latvijas rokmūzikas klasika.

"Uzstāties ar koncertiem festivālos vienmēr ir īpaši patīkami - gaisotne, publika, vasaras smaržas un muzicēšana svaigā gaisā padara šos koncertus vienreizējus un neaizmirstamus. Koncerti Liepājā vienmēr ir bijuši un būs svarīgi, jo pirmie grupas koncerti notika tieši šajā pilsētā," saka grupas ģitārists Aldis Lunde.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.