Pasaules mūzikas topos esošie franču dīdžeju duets "Ofenbach" šovasar uzstāsies uz "Summer Sound" galvenās skatuves, informē festivāla organizatori.

Šarmantie parīzieši Dorians Lo un Cēzars de Rummels ar skatuves vārdu "Ofenbach" kopīgi uzstāties sāka 2014.gadā, lai arī abi puiši bija pazīstami jau kopš vienpadsmit gadu vecuma.

Pasaules slavu "Ofenbach" ieguva 2016. gadā ar hitu "Be Mine". Šis hits ir ieguvis piecus platīna hita statusus, pa vienam zelta un dimanta hita statusam, kā arī ieguvis augstu klausītāju novērtējumu mēnešiem ilgi turoties radio klausītāko dziesmu topu augšgalos.

Pēc plašajiem panākumiem ar "Be Mine" sekoja nākamais hits, sadarbībā ar amerikāņu džeza izpildītāju Nikiju Vaterhausu, "Katchi". Arī šī dziesma ieguva vairākus platīna, zelta un dimanta statusus un turpināja nest "Ofenbach" vārdu vēl plašāk pasaules radio topos, kā arī digitālās straumēšanas vietnēs – vairāk kā 134 miljonu klausījumu Spotify un 152 miljonu skatījumu Youtube.

Savukārt 2019. gada pavasarī pie klausītājiem nonāca "Ofenbach" pirmais albums ar tādu pat nosaukumu. Šobrīd divdesmit četrus gadus vecie puiši aktīvi uzstājas dažādās pasaules malās – klubos, koncertzālēs un festivālos, iepriecinot klausītājus ar deep house stila elektronisko mūziku, kurā jūtamas spēcīgas rokmūzikas un folkmūzikas ietekmes un noskaņas.

Paši "Ofenbach" par uzstāšanos "Summer Sound" saka šādi: "Šī būs mūsu pirmā uzstāšanās reize Latvijā un mēs jau nevaram to sagaidīt – tas būs brīnišķīgs vakars, uzstāties pludmalē un visu jūsu priekšā, draugi! Uz tikšanos "Summer Sound"!"

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25.jūlijā.

Biļetes uz festivālu "Summer Sound" var iegādāties šeit.