Turpinot izziņot festivāla "Summer Sound" 2020. gada viesus, šonedēļ kārta ir pienākusi vēl vienai pašmāju apvienībai – grupai "Rīgas Modes".

Muzikālās apvienības "Rīgas Modes" rašanās laiks ir datējams ar 2014. gadu, kad pie klausītājiem nonāca arī viņu debijas minialbums ar tādu pat nosaukumu – "Rīgas Modes". Par māju pilsētu gan "Rīgas Modes" piecu cilvēku kolektīvs sauc Ogres trikotāžas ražotnes pilsētu – Ogri, bet koncertējot un uzstājoties festivālos, "Rīgas Modes" ir viesojušies daudzās Latvijas pilsētās.

2016. gadā "Rīgas Modes" izdeva pirmo albumu "Fantastiski" un par to saņēma Zelta Mikrofona balvu kā Gada labākais popmūzikas albums, kā arī mūzikas kritiķu augstāko novērtējumu – Austras balvu.

2018. gadā "Rīgas Modes" izdeva mūžībā pāragri aizgājušā mūziķa Mārtiņa Freimaņa dziesmas "Redz kā tu ar mani" kaverversiju, kā vienu no Freimanim veltītā piemiņas albuma "Mans draugs – Mārtiņš Freimanis" dziesmām.

Šobrīd "Rīgas Modes" aktīvi darbojas studijā, gatavojot nākamo studijas ierakstu, kurā būšot sajūtamas 1980.gados popularitāti ieguvušās sophisti-pop mūzikas novirziena noskaņas.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.