Nedēļas nogalē, 1. – 3. martā,  Liepājas Latviešu biedrības nams kļūs par vietu, kur ikviens varēs iegūt ko īpašu – personalizētu un unikālu acu foto mākslas darbu, pateicoties "True Eye" acu foto mākslas studijai, informēja "True Eye" pārstāvji.

"True Eye" ir Latvijā radīts zīmols un produkts, kas izmantojot modernākās tehnoloģijas un augstas izšķirtspējas foto tehniku, ļauj cilvēkiem atklāt savu acu būtību, patiesās krāsas, dziļumu un nianses, un pārvērst to mākslas darbā. Katra cilvēka acis ir unikālas, un mēs vēlamies, lai katrs varētu saņemt savu personisko mākslas darbu.

Jums ir iespēja šo piedzīvojumu izbaudīt vienatnē, kā pārim, ar draugiem vai ģimeni – ieteicamais vecums, sākot no pieciem gadiem (bet var arī jaunāki). Mūsu mākslinieki uzņems Jūsu acs fotogrāfiju, process ir pilnībā drošs un nesāpīgs, un aizņems tikai dažas minūtes. Pēc fotogrāfijas uzņemšanas, atbilstoši Jūsu vēlmēm, tiks sagatavots mākslas dizains un sniegta konsultācija par materiāla izvēli. Druku veicam uz dažādiem materiāliem, piemēram, foto papīra, alumīnija un organiskā stikla izmēros no 15x20 cm līdz pat 120x120 cm. Piedāvājam arī unikālu rotu sēriju, kur savu aci varēsiet ievietot kaklarotā, auskaros, rokassprādzē vai atslēgu piekariņā.

"True Eye" aicina liepājniekus izmantot iespēju radīt savu unikālo acu foto mākslas darbu un iepazīt sevi no jauna caur mākslas prizmu.

Rezervējiet laiku savlaicīgi, aizpildot anketu, rakstot uz e-pastu domina@trueeye.lv vai zvanot: +371 20039983. Papildus informācija ŠEIT.

Uz pasaules ir astoņi miljardi cilvēku, bet katrs no mums ir vienreizējs un neatkārtojams. Tiekamies Liepājā, lai atklātu jūsu īpašo acu mirdzumu!