Nākamā gada 20.augustā grupa "Prāta vētra" ar koncertu "7 soļi svaiga gaisa" uzstāsies Liepājā, "Daugavas" stadionā, informē LETA.

Grupas dalībnieks Renārs Kaupers akcentē, ka ir liels prieks atgriezties vēju pilsētā ar solo koncertu, kāds Liepājā nav bijis vairāk nekā desmit gadus, ziņo grupas menedžmenta pārstāve Ieva Liepa.

"Jau šovasar Rīgas koncertā sapratām, ka vēlamies atkārtojumu, un tāpēc ļoti gaidām Liepājas koncertu – sarīkosim kārtīgu prāta vētru ar septiņiem soļiem svaiga gaisa," sacīja Kaupers.

Koncerta biļetes tirdzniecībā būs pieejamas no 10.decembra pulksten10. Pirmās trīs dienas stāvvietu biļetes maksās 21 eiro. Uz Liepājas koncertu būs nopērkamas arī sēdvietu biļetes, kas maksās no 21 līdz 40 eiro, bet fanu zonas biļetes maksās 30 eiro. Biļetes varēs iegādāties "www.ekase.lv", tirdzniecības centra "Spice" informācijas centrā un Liepājā, koncertzāles "Lielais dzintars" kasē.

Kā ziņots, šodien klajā nāks grupas "Prāta vētra" šīs vasaras koncerttūres "7 soļi svaiga gaisa" noslēguma koncerta Rīgā koncertieraksts, kas pieejams Latvijas veikalos un arī digitāli HD formātā "www.ekase.lv".

Koncertieraksta, kurā iekļautas visas Rīgas koncertā izpildītās dziesmas, režisors ir "Prāta vētras" bundzinieks Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis.

Gandrīz 2,5 stundas garais materiāls atsauks atmiņā vizuāli krāšņo skatuvi, sirsnīgo atmosfēru, kā arī viesmākslinieku Dona, "Kashuka" un Arstarulsmirus uzstāšanos, kuru klātienē Rīgā 29.augustā vēroja 45 000 skatītāju.

Grupas jaunais albums "7 soļi svaiga gaisa", kurā iekļautas septiņas rūpīgi nostrādātas kompozīcijas labākajās "Prāta vētras" tradīcijās, klajā nāca šā gada maijā. Albuma izdošanai vasarā sekoja Latvijas koncerttūre ar koncertiem Jelgavā, Ventspilī, Valmierā un Rīgā. Grupas "Prāta vētra" Latvijas koncerttūres noslēdzošais koncerts Rīgā pulcēja 45 000 skatītāju, bet kopumā Latvijā koncerttūrē "7 soļi svaiga gaisa" iekļautos koncertus klātienē apmeklējuši 100 000 grupas cienītāju.