Populārais mūziķis Andris Ērglis, atzīmējot apaļo jubileju, aicina uz vērienīgu koncertu 18.martā Liepājā, informē "Erglis Music management".

Apliecinot mīlestību pilsētai un sava talanta cienītājiem, lielkoncerts notiks dienā, kad Liepāja svinēs 398 dzimšanas dienu. Koncerts notiks Liepājas Olimpiskā centra Arēnā.

Tautā pazīstamais un iemīļotais mūzīķis Andris Ērglis šogad atzīmē 40 gadu jubileju. Lielkoncerta programma būs krāsaina un pārsteigumiem bagāta. Skanēs gan pēdējo 10 gadu laikā tapušās dažādu autoru dziesmas, gan kompozīcijas no animācijas filmām, kā arī populāras un labi zināmas Andra Ērgļa dziesmas no viņa zelta repertuāra. Programmā iekļautas tādas dziesmas kā "Sirdspuksti", "Ceļš ir bezgalīgs", "Vēstule no Parīzes", "Laiks" un citas laika pārbaudi izturējušas melodijas. Vai gan var iedomāties Ērgļa koncertu, ja tajā neskanētu komponista Jāņa Strazda un vārdu autora Guntara Rača populārā dziesma "Ripoja akmens"? Arī akmens būs un tas lieliski ripos!

Lielkoncerta īpašie viesi – dziedātāji Antra Stafecka un Normunds Rutulis, komponists un pianists Jānis Strazds, kā arī ģitāristi Armands Alksnis un Ingus Šplīts.

Koncertā piedalīsies pavadošā grupa: Juris Kristons (taustiņi), Egons Kronbergs (ģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra), Modris Laizāns (basģitāra), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti), Gundars Lintiņš (sitaminstrumenti), Edgars Jānis Kārkliņš (saksofons), Annemarija Moiseja (balss), Beāte Keina-Balode (balss).