Pēc divu gadu pārtraukuma un alkām pēc festivāla sajūtām, "Summer Sound" festivāls jau atkal pulcēja mūzikas un atpūtas baudītāju tūkstošus. Pārliecinoši ierindojot "Summer Sound" starp lielākajiem pludmales festivāliem Baltijā.

"Gatavojoties festivālam dzīvojām tādās, kā dzimšanas dienas gaidu sajūtās, kas mēdz būt rūpju pilnas. Šodien, ir gan atvieglojuma sajūta, gan gaviles sagaidot vairākus desmitus tūkstošus festivāla apmeklētājus. Varam izjust to, cik ļoti visiem mums ir pietrūcis kopā būšanas un festivāla atmosfēras!" stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.  "Prieks, ka mūsu pieeja nodrošināt dažāda stila mūziku apmeklētājiem gadu no gada attaisnojas un ikviens, kas apmeklē festivālu var veidot savu piedzīvojumu."

Uz galvenās skatuves pludmalē vakaru atklāja un ar ovācijām tika sagaidīta elektrofolka mūzikas grupa no Ukrainas Go-A, pēc kuriem uzstājās Dagamba, kā arī pirms angļu elektroniskās mūzikas Dj un producenta Riton, skatuvi spēcīgi iekustināja pašmāju hip hopa leģenda GACHO.

Sekojot pēdējo gadu mūzikas tendencēm triumfu piedzīvoja festivāla Urbānā skatuve, uz kuras visslielākās ovācijas izpelnijās Singapūras Satīns, bet ne mazāk enerģiski bija jaunās repa skolas pārstāvji Eliots, Sour J un Prusax.

Mežpils skatuve un Ekstravaganza, kas abas atrodas blakus parka teritorijā, pamīšus priecēja festivāla apmeklētājus ar krāšņu pašmāju izpildītāju klāstu – Jumprava, Pienvedēja Piedzīvojumi, Inokentijs Mārpls, Rīgas Modes un vēl daudzu citu mūziķu priekšnesumiem.  

"Summer Sound" otrās dienas gaidītākie mākslinieki ir ansis, Musiqq, angļu Dj un producents John Newman, kā arī Citi Zēni, Carnival Youth, Rolands Če, Astro’n’out, sievišķīgākā flanga pārstāves KATŌ un ANNNA un vēl daudzi citi. Festivāla dienas programmā paredzēts volejbola turnīrs un citas aktivitātes.  

Pilna skatuvju programma pieejama summersound.lv/skatuvju-programma.

Festivāla organizatori atgādina, ka visas iegādātās biļetes uz 2020. gada festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu šogad. Biļetes pieejamas: summersound.lv, bilesuserviss.lv

Vairāk informācijas: www.summersound.lv.