Kā nu jau daudzus gadus, arī šajā reizē – 15.decembrī – Liepājas mērs Uldis Sesks daļu vēlētāju aicina uz pilsētas mēra Ziemassvētku pieņemšanu. Jau otrreiz "Lielajā dzintarā".

Portāls vēlējās noskaidrot, pēc kāda principa tiek izvēlēta aicināta publika, kuras vidū ir arī žurnālisti, un cik šādam pasākumam plānots tērēt līdzekļus no liepājnieku kopīgā maka (arī uz pieņemšanu nelūgto).

Sazinoties ar domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļu, uzzinājām, ka jautājumi šoreiz jāuzdod domes priekšsēdētāja sabiedrisko attiecību pienākumu pildītājai Līgai Ratniecei-Kadeģei, jo svētku pieņemšanu organizē priekšsēdētāja birojs, ko vada Antra Brūna.

No Līgas Ratnieces-Kadeģes saņēmām šādu atbildi:

"Liepājas domes priekšsēdētāja pieņemšana gada nogalē ir tradicionāls pasākums, kas notiek jau vairāk kā 10 gadus. Tas ir pasākums uz kuru tiek aicināti aktīvākie liepājnieki – visdažādāko profesiju pārstāvji, lai kopīgi atskatītos uz aizvadītā gada notikumiem, lai pateiktu visiem paldies par paveikto 2016.gadā un kopīgi saviesīgā gaisotnē pārrunātu nākamā gada plānus un uzdevumus.  

Tas daudziem ir ļoti īpašs un gaidīts notikums. Liepājas domes priekšsēdētāja pieņemšana šogad notiks koncertzālē “Lielais dzintars”, kas var uzņemt visus aicinātos viesus.

Uz jautājumu par izmaksām šobrīd ir grūti atbildēt, jo Liepājas domes priekšsēdētāja pieņemšana vēl nav notikusi."

Vēlreiz pārjautājot, vai tiešām izdevumi netiek plānoti, un nekādas tāmes nav, atbilde bija: "Pagaidām izdevumi ir aptuveni un nebūtu korekti tos publiskot…"