Nākamajā domes sēdē, kas plānota piektdien,15.novembrī, Valda Skujiņa vietu koalīcijas deputātu rindā ieņems SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" valdes priekšsēdis Edvīns Striks.

To šodien, 6.novembrī, Pilsētas attīstības komitejas sēdes noslēgumā pavēstīja domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Pats Edvīns Striks portālam apliecināja – ja reiz piekritis balotēties vēlēšanās, atkāpšanas ceļa neesot. Tiesa, Striks vēl nav saņēmis Centrālās vēlēšanu komisijas vēstuli ar uzaicinājumu ieņemt vietu Liepājas domē. Ar šo faktu viņš skaidro, kāpēc līdz šim atturējies sniegt nepārprotamu atbildi, ka ir gatavs ieņemt deputāta vietu. Pirms dažām dienām Striks portālam sacīja, ka lēmumu strādāt domē esot pieņēmis „par 90%”.

Liepājas partija pēc iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām ieguva septiņas vietas domē. No sākotnējā sastāva šobrīd palikuši pieci Liepājas partijas deputāti – Uldis Sesks, Gunārs Ansiņš, Māris Ceirulis, Vilnis Vitkovskis un Helvijs Valcis. Guntars Krieviņš stājās mūžībā aizgājušās Silvas Goldes vietā, bet nu pēc Valda Skujiņa ievēlēšanas 12.Saeimas sastāvā un zvēresta nodošanas viņa vietu Liepājas domē ieņems nākamais no saraksta – slimnīcas vadītājs Edvīns Striks.