Ar mērķi ierobežot koronavīrusa "Covid–19" izplatību, Liepājas pašvaldība aicina ikvienu liepājnieku būt atbildīgam – mazāk uzturēties sabiedriskās vietās un ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus, arī pašvaldības pakalpojumus iespēju robežās izvēloties saņemt attālināt.

Rūpējoties par iedzīvotāju veselību un ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas ierobežot "Covid–19" izplatību, iedzīvotāji aicināti arī pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību sniegtos pakalpojumus izmantot attālināti. Vairākās pašvaldības iestādēs ir noteikti apmeklētāju ierobežojumi, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Liepājas pilsētas būvvaldē apmeklētāji klātienē tiek pieņemti, iepriekš sazinoties ar konkrēto speciālistu, kas izvērtēs, vai klātienes tikšanās ir nepieciešama. Informāciju par būvvaldes apmeklējumu var pieteikt, kā arī noskaidrot speciālista kontaktus, zvanot uz būvvaldes biroju, tālrunis: 63 404 725 vai rakstot uz e–pastu: buvvalde@liepaja.lv.

Arī Liepājas kapsētu pārvaldē ir noteikti apmeklētāju ierobežojumi. Apmeklētāji tiek apkalpoti tikai bēru gadījumos pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 63 424 533, jo pakalpojumus nebūs iespējams saņemt ierastajā rindas kārtībā.

Liepājas Komunālajā pārvaldē apmeklētāji klātienē netiek pieņemti. Apmeklētāji ar pārvaldi aicināti sazināties telefoniski vai elektroniski. Savukārt iesniegumus iespējams atstāt Komunālās pārvaldes pastkastītē, kas atrodas Uliha ielas 44 kāpņutelpas 1. stāvā. Atsauksmēm, ieteikumiem un sūdzībām iedzīvotāji Komunālajā pārvaldē var vērsties, zvanot diennakts dežurantam pa tālruni 22 011 963, sūtot ziņu WhatsApp 22 011 963, rakstot uz e-pastu komunala.parvalde@liepaja.lv, kā arī izmantojot pārvaldes sociālos tīklus: twitter.com konts: @kpliepaja, facebook.com konts: @kpliepaja.

Liepājas Sociālajā dienestā klientu pieņemšanu klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa šādiem tālruņiem: par sociālo palīdzību un pabalstiem – 63 489 652; par sociāliem pakalpojumiem – 63 489 668; par sociālo darbu – 63 489 682; klientu apkalpošana – 63 489 655, e-pasts: socialais.dienests@liepaja.lv.

Atgādinām, ka saņemot pakalpojumus klātienē, iedzīvotājiem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī jāietur divu metru distance no personāla vai citiem apmeklētājiem. Tomēr aicinām nopietni izvērtēt, vai pakalpojumu nav iespējams saņemt attālināti, tādējādi pasargājot sevi un citus.

Pašvaldības iestāžu, kapitālsabiedrību un aģentūru kontakti un darba laiks pieejams šeit.

Atgādinām, ka visa aktuālā informācija par "Covid–19", tostarp dažādi informatīvie materiāli, kas brīvi pieejami izdrukai, atrodami šeit.