Foto no Facebook.com.

Liepājas mērs Gunārs Ansiņš savā Facebook profilā informē, ka ticies ar jaunievēlēto Latvijas Tenisa savienības prezidentu Ernestu Gulbi.


"Daudzi jau zina, ka brīvajā laikā labprāt spēlēju tenisu – no visiem sporta veidiem tieši tenisam pieder mana sirds. Tāpēc šodien (pirmdien, 31.oktobrī – irliepaja.lv) Liepājā bija jo īpašs prieks tikties ar jaunievēlēto Latvijas Tenisa Savienība prezidentu un tenisa zvaigzni Ernestu Gulbi. Sveicu Latvijas vīriešu tenisa pirmo raketi jaunajā amatā un pārrunājām nākotnes sadarbības ieceres. E. Gulbis atzina, ka mūsu pilsētā tenisa infrastruktūra ir augstā līmenī kā jauno censoņu vajadzībām, tā arī starptautisku turnīru rīkošanai.


Nešaubos – mūsu ceļi vēl krustosies, un Liepāja turpinās godam nest kā kultūras, tā arī sporta pilsētas vārdu!" – raksta Ansiņš.


Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja mēra padomniece Santa Margeviča, tad domes priekšsēdētājam šī bijusi iepazīšanās vizīte ar jauno Latvijas Tenisa savienības prezidentu, kurā Gulbis iepazīstinājis ar savām prioritātēm jaunajā amatā un iecerēm nākotnes sadarbībai ar Liepāju.


"Izkristalizējās arī kāds pavisam konkrēts tenisa pasākums, kuru būtu abpusēja interese kopīgiem spēkiem organizēt Liepājā, bet vēl ir pāragri par to publiski runāt," sacīja Margeviča.