Liepājas domes priekšsēdētāja rotācijai līdzi nākušas dažādas izmaiņas līdzšinējo amatpersonu pienākumos un amatos, ko paredzēts apstiprināt decembra domes sēdē.

Līdzšinējā domes priekšsēdētāja Ulda Seska biroja vadītāja Antra Brūna kļuvusi par izpilddirektora padomnieci, bet bijusī domes priekšsēdētāja padomniece politikas plānošanas jautājumos Vita Plūksna sākusi pildīt domes priekšsēdētāja vietnieka Gunāra Ansiņa padomnieces pienākumus. Savukārt līdzšinējais domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs kļuvis par domes priekšsēdētāja vietnieka stratēģiskās attīstības jautājumos Ulda Seska padomnieku, bet bijusī priekšsēdētāja sekretāre Blāzma Stivriņa tagad ir Publisko iepirkumu daļas iepirkumu speciāliste, pastāstīja pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Notikušas arī citas kadru izmaiņas. Jaunā domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša biroju vada Nataļja Vecvagare, kura līdz šim bija galvenā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos. Domes priekšsēdētāja Ata Dekšņa līdzšinējā palīdze Iveta Fomina tagad pilda domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša padomnieces izglītības jautājumos pienākumus.

Šobrīd pašvaldības administrācijā ir arī trīs vakances – domes priekšsēdētājam Jānim Vilnītim un vicemēram Atim Deksnim tiek meklētas palīdzes, tāpat joprojām brīva ir domes priekšsēdētāja padomnieka sabiedrisko attiecību jautājumos vieta.

Jānis Vilnītis turpmāk vēlētos vairāk pievērsties izglītības nozares jautājumu sakārtošanai, tādēļ, visticamāk, nākamajā domes sēdē, kas paredzēta 20.decembrī, tiks lemts par to, ka Ata Dekšņa pārvaldībā turpmāk paliks kultūras un sporta nozares.

Tūrismu un investīciju piesaisti, kas bija demisionējušā vicemēra Ģirta Kronberga ziņā, tagad aprūpēs Uldis Sesks, jo šīs jomas saistītas ar stratēģisko attīstību, kas ir Seska jaunais darbalauks.