Kopš pērnā gada decembra nogales savā līdzšinējā amatā – projektu vadītājs – Kompleksajā sporta skolā vairs nestrādā deputāts Romans Miloslavskis.

Kā noskaidroja portāls, Miloslavskis vairs nav sporta centra "Ezerkrasts" štata projekta vadītājs, taču turpina projektu vadīšanu kā pašnodarbinātais. Pēc Kompleksās sporta skolas direktora Nauma Vorobeička teiktā, līgumu ar Miloslavski slēgusi Sporta pārvalde.

Jautāts, kāpēc aizgājis no darba un ko dara patlaban, Miloslavskis portālam sacīja:

"Es negribētu tik detalizēti runāt par iemesliem, kāpēc pametu darbu sporta skolā. Mani pamatdarba pienākumi jau līdz šim bija saistīti ar Latvijas un starptautiska līmeņa sacensību organizēšanu Liepājā, un ar to nodarbojos arī šobrīd kā pašnodarbināta persona. Tāpat joprojām nodarbojos ar sporta bāzes rekonstrukcijas projekta vadīšanu, un tur ir daudz ikdienas darbu."

Miloslavskis arī aktīvi turpina darboties Liepājas Krievu kopienā.

"Attiecībā uz Liepājas Krievu kopienu, tajā esmu valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs. Ir daudz darbu. Šogad Liepājas Krievu kopienas valdē tika pieņemts lēmums par papildu pasākumu – Starptautiskās sieviešu dienas svētku koncerta organizēšanu. Koncerts notiks koncertzālē "Lielais dzintars". Piedalīšanos koncertā jau apstiprināja četri Liepājas kolektīvi, kolektīvi no Rēzeknes un Saldus, kā arī trīs kolektīvi no Lietuvas.

Gatavojamies arī Masļeņicas svinībām.

Arī jaunajā Krievu mājā Kūrmājas prospektā 20 ar pilnu sparu notiek restaurācijas darbi.

Visus šos darbu veicu savā brīvajā laikā, atsevišķi no pamatdarba pienākumiem."

Īsu brīdi Miloslavskis bija 2011.gada 20.decembrī atklātā Liepājas Olimpiskā centra baseina un SPA kompleksa vadītājs, pēc tam – 2012.gadā – tika pārcelts uz Kompleksās sporta skolas sporta centru "Ezerkrasts", kur tā paša gada jūlijā sākās baseina kompleksa renovācija, kas turpinās joprojām.

Sporta skolas direktors Naums Vorobeičiks nevēlējās komentēt Miloslavska kārtējo nodarbinātības "rokādi", taču neslēpa, ka nav bijis apmierināts ar partijas biedra un padotā darba stilu.

Atgādināsim, ka pērnajā oktobrī portals vēlējās sazināties ar Miloslavski, taču viņa mobilais telefona darba laikā bija izslēgts. Sportā centra "Ezerkrasts" portālam sacīja, ka tur viņu nevajagot meklēt, jo Miloslavska "sēdeklis" esot Olimpiskajā centrā. Taču arī tur neviens īsti nezināja, vai tur un kur tieši sēž Miloslavskis.

Toreiz Kompleksās sporta skolas direktors portālam atklāti atzina, ka viņam "nav ne jausmas", kur meklēt savu padoto, un arī pats neesot varējis viņu atrast. Toreiz Vorobeičiks ieteica interesēties par Miloslavski Liepājas krievu namā, jo "pārsvarā viņš ir tur".

Uzziņa
32 gadus vecais Romans Miloslavskis (dz.1983.gada 17.oktobrī) kopš 2010. gada novembra, kad stājās Valērija Kravcova vietā, ir Liepājas domes deputāts. Šbrīd pārstāv politisko partiju "Saskaņa", kuras sarakstā kandidēja uz 12.Saeimu.

Ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā.

Līdz 2010.gadam bijis Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieks.