Veiktas izmaiņas "Čili pizza" un "Lotte caffe" īpašnieka SIA "Tiamo grupa" padomes sastāvā, kur padomē darbu sākusi Evita Norkuse, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Savukārt padomi atstājusi Sanita Trjaščenko, ziņo LETA.

Līdz ar Norkusi "Tiamo grupas" padomē darbu turpina tās priekšsēdētājs Aloizs Norkus un priekšsēdētāja vietniece Monta Magone.

Izmaiņas reģistrētas pirmdien, 2.februārī.

Jau ziņots, ka 2022.gadu "Tiamo grupa" plāno noslēgt ar 16 miljonu eiro apgrozījumu. Tādējādi, pēc aģentūras LETA aprēķiniem, "Tiamo grupas" apgrozījums pērn varētu būt bijis divas reizes lielāks nekā 2021.gadā.

2021.gadā "Tiamo grupa" strādāja ar 8,021 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 6,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 27,4% un bija 255 784 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmums reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 142 268 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Norkus (80%) un Magone (20%). "Tiamo grupā" ietilpst vairākas "Čili pizza" picērijas, kā arī restorāni "MO", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik" Liepājā.