Ņemot vērā, ka 4. jūnijā paredzētajā divu veco tramvaja vagonu izsolē nebija pieteicies neviens pretendents, SIA "Liepājs tramvajs" šodien, 18.jūnijā, izsludinājis atkārtotu izsoli abiem pārdošanai nodotajiem tramvaja vagoniem "Tatra KT4D", informē SIA "Liepājas tramvajs" sabiedrisko attiecību vadītājs Andrejs Rjabcevs.

Atkārtotajā izsolē katra tramvaja vagona izsoles cena samazināta par 20 procentiem no sākotnējā vērtējuma un ir 8000 eiro.
Izsole plānota 20.jūlijā pulksten 9, un pretendenti tai var reģistrēties, sākot no šodienas, 18.jūnija, līdz izsoles dienai.

Jau vēstīts, ka sabiedriskā transporta satiksmē pakāpeniski vecie tramvaja vagoni tiek aizstāti ar jauniem zemās grīdas tramvajiem, tādēļ uzņēmums "Liepājas tramvajs" izsolē pārdod divus "Tatra KT4D" vagonus, kuri vairs nav nepieciešami pasažieru pārvadāšanai pilsētā. Viens no vagoniem ir 38 gadus vecs, savukārt otrs 42 gadus, taču abi ir darba kārtībā un līdz šim tika izmantoti ikdienas pasažieru pārvadājumos uz līnijas.

Kopumā šobrīd no Horvātijas ražotāja "Končar" Liepājā piegādāti jau seši jaunie zemās grīdas tramvaji, kuri tiek izmantoti ikdienā pasažieru pārvadājumos.

Tramvaja vagonu atkārtotās izsoles noteikumi pieejami uzņēmuma mājaslapā internetā www.liepajas-tramvajs.lv, sadaļā Izsoles.