Vienmērīgs sejas tonis ir ikviena tēla pamats. Nav svarīgi, vai gribi izveidot tikai gandrīz nemanāmu nude meikapu vai spilgtu vakara grimu, bez tonālā krēma un pūdera neiztikt.

Dekoratīvā kosmētika sejai mūsdienās tiek radīta ar mērķi ne tikai nomaskēt ādas defektus, bet arī izcelt dabisko sejas ādas skaistumu. Lai radītu ādas toni kā no reklāmas, nav nepieciešams daudz, taču kvalitatīva kosmētika gan būs vajadzīga.
 
Tonālie krēmi, pūderi un dažādi citi līdzekļi sejas grimam Latvijā ir pieejami skaistumkopšanas paradīzē – Drogas veikalu tīklā. Jau labu laiku strādā arī Drogas interneta veikals, kur var iegādāties pilnīgi visu no milzīgā veikala sortimenta. Lasi tālāk un uzzini, kāpēc iegādāties kosmētiku internetā ir ne vien ērti, bet arī izdevīgi!
 
Daudzveidīga kosmētika Tavai sejai
Drogas kosmētisko preču sortiments ir lielākais Latvijā, tāpēc, ja meklē kaut ko īpašu, tas visdrīzāk būs pieejams tieši Drogas veikalā. 
 
Interneta veikalā var iegādāties:
tonālos krēmus;
kompaktos un birstošos pūderus;
bronzatorus;
vaigu sārtumus;
konsīlerus;
kosmētikas noņemšanas līdzekļus;
aksesuārus sejas meikapam: otiņas, sūklīšus, spilventiņus u.c.
 
Foto: Shutterstock.com
 
Meklē modernākos produktus Drogas veikalā!
Niansētākam un pilnīgākam meikapam var būt nepieciešami papildu produkti, kas ļauj radīt profesionālu grimu mājas apstākļos. Nesteidzies doties uz specializētu veikalu vizāžistiem - vispirms pārbaudi, ko piedāvā Drogas. Interneta veikalā ir pieejami arī:
BB un CC krēmi;
izgaismojošie līdzekļi;
bāzes sejas grimam, ieskaitot specializētas: poru sašaurināšanai, spīduma novēršanai utt.;
konturējošās paletes visiem ādas tipiem.
 
Piedāvājumā ir ne tikai slavenu zīmolu produkcija, bet arī kosmētika no jauniem ražotājiem, kas tikai sāk savu ceļu vietējā tirgū. Tu vari iegādāties arī kosmētiku no zīmoliem, kas Latvijā ir pārstāvēti tikai Drogas veikalos, piemēram, Rimmel, Rival de Loop un Make Up Revolution.
 
Drogas interneta veikalā sev piemērotāko kosmētiku atradīs pat izvēlīgākās pircējas, taču milzīgs sortiments nav vienīgā tiešsaistes veikala priekšrocība. Kādas ir pārējās? Turpini lasīt un uzzini!
 
Foto: Shutterstock.com
 
Trīs iemesli iepirkties Drogas interneta veikalā
1. Īpaši parocīga iepirkšanās kārtība reģistrētajiem lietotājiem
Daudzām sievietēm patīk pastaigāties gar kosmētikas preču plauktiem un pētīt piedāvājumu, bet acīs iekritušās preces ne vienmēr paliek atmiņā. Interneta veikals ļauj iepazīties ar simtiem dažādu produktu un piefiksēt katru preci, kas šķiet noderīga. Reģistrējoties Drogas interneta veikalā, Tu varēsi:
veidot vēlmju sarakstus;
atlikt preces un noformēt pirkumu vēlāk;
salīdzināt dažādas preces, kas lokālajos veikalos ne vienmēr ir pieejamas vienuviet.
 
Reģistrētie lietotāji ar klienta karti saņem arī personalizētus piedāvājumus un krāj bonusu punktus, ar ko vēlāk var norēķināties par pirkumu.
 
2. Iespēja abonēt Drogas jaunumus
Drogas veikalu tīklā ik mēnesi tiek rīkotas akcijas, un preču klāsts tiek regulāri papildināts ar jauniem zīmoliem. Pierakstoties Drogas vēstkopai, Tu vienmēr zināsi par labākajiem veikala piedāvājumiem un varēsi paspēt iegādāties preci par pazeminātu cenu. 
 
3. Piegāde uz norādīto adresi
 
Visus interneta veikalā veiktos pasūtījumus Drogas piegādā uz klienta norādīto adresi. Noformējot pirkumu, vari izvēlēties vienu no trīs piegādes veidiem:
Rīgā, no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00;
Rīgā, no plkst. 18.00 līdz plkst. 22.00;
Latvijā, no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00.
 
Drogas komanda piegādās pasūtījumu arī Tavai draudzenei vai mammai - ja nevari apsveikt personīgi, iepriecini viņas svētkos ar pārsteigumu pilnu Drogas kosmētikas paku!
Ja Tavā kosmētikas somiņā ir kvalitatīva kosmētika sejas ādai, lielisks izskats jebkurā laikā, vietā un apgaismojumā ir garantēts. Ienāc Drogas interneta veikalā un iegādājies visu nepieciešamo sev ērtā laikā!