14.jūlijā Liepājā notiks jau par tradīciju kļuvušie Jūras svētki, kā ietvaros Liepājas Kultūras pārvalde organizē svētku tirgu. Vietējie tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikt dalību līdz 15. jūnijam.

Tirgošanās norisināsies Liepājas promenādē no pulksten 12 līdz 19. Jūras svētku tirgum aicināti pieteikties Latvijas tirgotāji un amatnieki, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, gatavotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus, kā arī atbilstoši Jūras svētku tēmai rūpnieciski ražotas preces, Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dze.
 
Lai pieteiktu dalību Jūras svētku tirgum, jāaizpilda pieteikuma anketa.

Organizatori atgādina, ka reģistrējoties Jūras svētku tirgum, pieteikuma anketai jāpievieno reģistrācijas apliecības kopija, pārtikas un veterinārā dienesta atļaujas kopija, alkohola un tabakas tirdzniecības atļauju kopija, kā arī divi fotoattēli, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi.
 
Ar Jūras svētku tirgus noteikumiem var iepazīties šeit.

Tirgotāji aicināti padomāt par savas tirdzniecības vietas noformējumu atbilstoši Jūras svētku tematikai.
 
Jūras svētki tradicionāli sāksies pulksten 11 ar piemiņas brīdi pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem. Kultūras programma norisināsies no pulksten 12, piedāvājot dažādas atraktīvas atrakcijas gan pieaugušajiem, gan bērniem, bet uz lielās Jūras svētku skatuves uzstāsies vairāki Latvijā populāri mūziķi un mākslinieki.