Noslēdzoties diviem iepirkumu konkursiem, zināms, ka uz laternu stabiem un norobežojošajām barjerām dekoratīvās puķu kastes uzstādīs SIA "Pīlādži – juniors".

Iepirkuma konkursam par 97 stabos stiprināmo puķu trauku uzpildīšanu ar augu zemi, piestādīšanu ar augiem, montēšanu un demontēšanu, kā arī kopšanu visu to ziedēšanas laiku bija pieteikušies trīs pretendenti – "Clean R", piedāvājot augstāko līgumcenu 12 159 eiro, "Sedumi" ar kopējo summu 9 603 eiro un "Pīlādži – juniors", iegūstot līguma slēgšanas tiesības uz vienu gadu par 9 271 eiro.

18 puķu traukus paredzēts uzstādīt uz Ķempes ielas tramvaja līnijas balstiem, 9 Siena ielā, 21 Lielā ielā, 9 Graudu ielā, 24 ziedu kastes divos līmeņos (uz viena staba divas ziedu kastes) Jūras ielā un 16 uz Tramvaja tilta, kur astoņos stabos ir pa vienam puķu traukam, bet četros stabos tie ir divos līmeņos.

Arī konkursam par apstādītu puķu kastu piegādi, uzstādīšanu un kopšanu uz esošām norobežojošām barjerām pieteicās jau augstāk minētie pretendenti. SIA "Clean R" piedāvāja 12 734 eiro augstu summu, "Sedumi" noteiktā līgumcena bija tikai nedaudz zemāka 12 443 eiro, bet "Pīlādži – juniors" arī šoreiz piedāvāja zemāko līgumcenu un ieguva līguma slēgšanas tiesības par 10 618 eiro.

Plānots, ka tiks uzstādītas 16 puķu kastes skvērā Rīgas un Raiņa ielu krustojumā, 42 puķu kastes Brīvības un Cukura ielu krustojumā kā arī puķu kastes Jaunā ostmalā, posmā no Tramvaja tilta līdz Jaunajam tiltam.
Iepriekš, kopš 2010.gada, šāda veida puķu apstādīšanas un kopšanas darbus Liepājā veica SIA "Sedumi".