"Liepājas autobusu parka" meitasuzņēmums SIA "Rumba Tours" , iegādājusies divus jaunus "Mecedes-Benz Tourismo" tūrisma klases autobusus par 553 623 eiro.

Tā liecina paziņojums biržā "NASDAQ OMX Riga", raksta LETA.

Autobusi iegādāti uz līzinga nosacījumiem. Apmaksas termiņš ir astoņi gadi.

Minēto autobusu iegāde ir kā daļa no SIA "Rumba Tours" stratēģiskā mērķa izpildes, proti, nodrošināt kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus, izmantojot jaunu, mūsdienīgu un komfortablu tehniku. Tas veicinās biznesa attīstību un nodrošinās konkurētspēju tūrisma tirgū.

Uzņēmumā skaidro, ka autobusi ir pilnībā aprīkoti ar tūrisma pārvadājumiem nepieciešamajām lietām. Autobusiem ir arī jaunākās paaudzes "Eiro5" dzinējs, kas pilnībā atbilst visiem Eiropas Savienības standartiem, kas nozīmē, ka autobusi var pārvietoties visā ES teritorijā bez jebkādiem ierobežojumiem.

Vairāki potenciālie partneri jau izteikuši vēlmi nākotnē sadarboties. Tie ir dažādi ceļojumu biroji un tūrisma aģentūras, teikts paziņojumā biržā.

Kā ziņots, pasažieru pārvadātāja AS "Liepājas Autobusu parks" (LAP) neto apgrozījums 2012.gadā sasniedza 5,7 miljonus latu un tas ir par 6,95% vairāk nekā gadu iepriekš, teikts uzņēmuma paziņojumā "NASDAQ OMX Riga".

Ieņēmumi no regulārajiem pasažieru pārvadājumiem bija 5,6 miljoni latu, kas, salīdzinot ar 2011.gadu, palielinājušies par 6,66%. Ieņēmumi palielinājušies, jo no 2012.gada janvāra pilsētas nozīmes maršrutos ir palielinājušies pārvadājumu apjomi.

Tiešie ieņēmumi no regulāriem pasažieru pārvadājumiem veidoja 4,6 miljonus latus, kas, salīdzinot ar 2011.gadu, ir palielinājušies par 1,02 miljoniem latu jeb 29,63%.