28.augustā Liepājas Pētertirgus zivju paviljonā 12 tiks atklāts svaigu zivju stends "Lauvas zivs".

"Lauvas zivs" piedāvās svaigas zivis, svaigas zivs filejas, filejas garšvielās, jūras delikateses, kā piemēram, svaigas jūras ķemmītes, austeres, astoņkājus, mīdijas, langustīnus, visu, ko kārtīgs zivju virtuves cienītājs var iedomāties.

"Lauvas zivs" sortiments tiks papildināts katru nedēļu, lai tieši uz nedēļas nogali klients var iegādāties svaigas zivis savai gaumei.

"Lauvas zivs" palīdzēs katram liepājniekam un Liepājas viesim izvēlēties sev kāroto jūras pasaules produkciju, kā arī to palīdzēs sagatavot priekšs svētku vakariņām, vai ikdienas pusdienām.

"Lauvas zivs" īpašnieki Gints Grinbergs un Toms Tubāns : "Ļoti bieži esam saskārušies ar problēmu, ka ir grūti iegādāties svaigu zivs produkciju Liepājā, esam pilsēta pie jūras, bet svaigas zivis ir deficīta prece. Tādēļ radās ideja piedāvāt svaigas zivis no Atlantijas okeāna, vēlamies piedāvāt plašāko sortimentu par draudzīgākajām cenām."

"Lauvas zivs" atklāšanas pasākums notiks sestdien, 28.augustā pulksten 12, bet testa režīmā tas sāks darbu 27.augustā pulksten 8, darbosies katru darba dienu, kā arī sestdienās.