Interneta veikals 220.lv uzsāk pārtikas produktu tirdzniecību internetā. Turpinot attīstību pie sortimenta pilnveides, 220.lv tiešsaistes tirdzniecības centrā papildu jau iecienītiem zīmoliem un veikaliem, turpmāk būs pieejami arī dažādi pārtikas preču zīmoli, informē uzņēmums.

Jau no šodienas pircēji var pasūtīt nepieciešamākos pārtikas produktus, kurus 220.lv piegādās visā Latvijā. Pasūtījumus klienti var saņemt bezmaksas preču saņemšanas punktos Rīgā. Savukārt pircējiem ārpus galvaspilsētas robežām ir iespēja produktus saņemt ar kurjeru, tuvākajā pakomātā vai kādā no "Circle K" degvielas uzpildes stacijām, tādējādi nodrošinot preču piegādi arī tajās vietās Latvijā, kurās līdz šim pārtikas piegādes nav nodrošinātas.

Interneta veikala sortimentā ir iespējams iegādāties putraimus, konservus, saldumus, UAT pienu, bērnu pārtiku un uzkodas. Starp zīmoliem, kas tiek piedāvāti patērētājiem, ir plaši pazīstami un iecienīti nosaukumi, piemēram, "Bonduelle", "Kellog's", "Santa Maria", "Jacobs", "Estrella", "Milka" un citi. Papildus jau uzskaitītajām precēm, sortimentā ir arī makaroni, pārslas, putras, eļļa, kakao, mērces, garšvielas, rieksti, sēklas, žāvēti augļi, brokastu pārslas, zupas, buljoni, žāvēti gaļas produkti.

No 9. aprīļa visās trīs Baltijas valstīs pārtikas tirdzniecība tiek uzsākta vietnēs Pigu.lt, 220.lv un Kaup24.ee.

Paplašinot savu darbību un sortimentu, "Pigu Grupas" komanda ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu nepārtrauktu preču apriti un, pats galvenais, komandas, partneru un klientu drošību. Lietuvas noliktavā ir pieņemti darbā desmitiem jaunu darbinieku, darbs tiek organizēts trīs bezkontakta maiņās, kā arī tiek ievēroti visi higiēnas nosacījumi. Lai stiprinātu piegādes ķēdi un organizētu ātrāku piegādi, tuvākajā laikā tiek domāts par piegādes ķēdes attīstību.
Par "Pigu Grupu”

"Pigu Grupa”, kurai pieder tiešsaistes veikals "220.lv" Latvijā, "Pigu.lt" Lietuvā un "Kaup24.ee" Igaunijā, ir lielākais e-komercijas tirgus dalībnieks Baltijas valstīs. "Pigu Grupa” kopskaitā nodrošina darba vieta aptuveni 350 darbiniekiem, gan birojos, gan noliktavās. Kopš 2015.gada "Pigu Grupu” pārvalda viena no lielākajām privātkapitāla investīciju sabiedrībām Centrāleiropā un Austrumeiropā MCI. Šī ir pirmā un vienīgā Lietuvas kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas ierindojas starp pieciem visstraujāk augošajiem Centrāleiropas tehnoloģiju uzņēmumiem. 2019.gadā uzņēmums izveidoja tirdzniecības platformu marketplace, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot tiešsaistes tirdzniecības centra funkciju.