Lielveikalā “Rietumu centrs” durvis vēris jauns veikalu ķēdes “Metropole” optikas salons – jau otrais Liepājā.

Kā portālu informēja SIA “Optikas pakalpojumi” sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Gruznova, šis ir sešpadsmitais “Metropoles” salons Latvijā un jau otrais  Liepājā – pērn durvis vēra arī salons Graudu ielā 43.

Pēc Gruznovas sacītā “Metropole” ir lielākais reģionālais optikas veikalu tīkls Latvijā, turklāt uzņēmums praktizē izbraukuma tirdzniecību uz jebkuru nelielu apdzīvotu vietu Latvijā.

SIA “Optikas pakalpojumi” pieder arī interneta veikals manaslecas.lv, kas piedāvā kontaklēcas. Rīgā uzņēmumam pieder optikas autlets, kurā var iegādāties zīmolu brilles par pieejamām cenām. Savukārt optikas studijā “Lonija” Rīgā iespējams tikt pie ekskluzīvām acenēm, kādas ir tikai vienā eksemplārā.

SIA “Optikas pakalpojumi” līdzīpašniece Lonija Kossoviča salona atklāšanā pastāstīja, ka pagājušajā nedēļā ar savu komandu pabijusi Ventspilī, kur atvērts jaunais “Metropoles” salons, šonedēļ – Liepājā, un “kas to zina, kur būsim nākošnedēļ”.

Jaunajā salonā Liepājā strādā četri darbinieki – divas profesionālas konsultantes, optometriste un veikala vadītāja Anete Grigorjeva, kas ikvienam klientam palīdzēs atrast ideālās brilles vai kontaktlēcas un ieteiks dažādus produktus briļļu kopšanai un arī acu veselībai.