Jūras svētkos tika paziņoti konkursā "Liepājas ostas sakoptākais uzņēmums 2013" rezultāti. Šogad titulu ieguva SIA "Kolumbija Ltd", kas tagad ne tikai zivis pārstrādā, bet arī audzē.

Jūras svētki ir tā reize gadā, kad jūras valdnieks Neptūns ierodas krastā, lai jautri un interesanti pavadītu laiku ar sauszemes ļaudīm un slavinātu jūru un tās pienesumu. Kā uzsvēra Liepājas ostas kapteinis Pēteris Gudkovs, Liepāja var būt lepna, ka atrodas jūras krastā, bet liepājnieki var lepoties ar saviem drošsirdīgajiem jūrniekiem, zvejniekiem, ostas darbiniekiem un uzņēmumiem, Liepājas SEZ pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Vēl pirms nokāpšanas krastā, Neptūns atzina, ka ir pamanījis to veselīgo konkurenci ar kādu Liepājas ostas uzņēmumi darbojas, lai sakoptu savas teritorijas un uzrādītu labākus rezultātus konkursā "Liepājas ostas sakoptākais uzņēmums’2013". Viņš arī atgādināja, ka pagājušajā gadā šo titulu ieguva SIA "Terrabalt", kas nodarbojas ar pasažieru un ro-ro tipa kravu pārvadājumiem, bet šogad "Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2013" ir SIA "Kolumbija Ltd", kas tagad ne tikai zivis pārstrādā, bet arī audzē.

Jānis Lapiņš, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks: "Jau otro gadu rīkojam konkursu, lai Liepājas ostas teritorija un uzņēmumi kļūtu glītāki, pievilcīgāki, atpazīstamāki un sakoptāki. Ikviens uzņēmums vairāk vai mazāk, bet ir pastrādājis un ir prieks redzēt paveikto. Protams, darāmā vēl daudz un tas nozīmē vien to, ka konkurss būs arī nākamajā gadā."