Turpinot attīstīt "Maxima" vienoto "Mans veikals" konceptu tirdzniecības tīklā, šonedēļ durvis vēris "Maxima X" veikals Liepājā, Ziemeļu ielā 10, informē SIA "Maxima Latvija" korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

Rūpējoties par pircēju un darbinieku ērtībām, veikala tirdzniecības telpas ir plašākas, savukārt izkārtojums un preču izvietojums ir intuitīvāks. Veikala uzlabošanā kopumā investēti 62 500 eiro.  

"Esam lepni paziņot, ka, ieguldot darbu, laiku, enerģiju un resursus, esam durvis vēruši jaunam "Maxima" veikalam Liepājā. Liepājā jau pērn atklājām vienotā "Mans veikals" koncepta veikalus un pielāgošanas darbi pārējos Liepājas "Maxima" veikalos vēl turpināsies. Līdz ar izmaiņām veikalā, padarot to intuitīvāku un pielāgojot preču sortimentu, redzam, ka to novērtē ne tikai veikala apmeklētāji, pilsētas iedzīvotāji un viesi, bet arī mūsu pašu darbinieki. Protams, pie paveiktā mēs neapstājamies – arī turpmāk darbosies ar tādu pašu sparu, lai pielāgotā koncepta veikali tiktu ieviesti vēl citās Latvijas pilsētās," norāda Gunita Ķiesnere, "Maxima Latvija" tirdzniecības un ražošanas direktore.

Kā ziņots iepriekš, "Mans veikals" koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zāles ir plašākas un gaišākas, kā arī tajās ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.

Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. "Maxima" veikalos pieejams daudzveidīgs "Meistara Marka" gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.