Restorāns "Rīve" jau nedaudz vairāk kā divus gadus piedāvā liepājniekiem un tās viesiem gardas, kvalitatīvas un daudzveidīgas maltītes ar piegādi un līdzņemšanai, savukārt 18.janvārī būs pagājuši divi mēneši, kopš restorāns paplašinājies un uzņem viesus arī klātienē.

Restorāns "Rīve" savu darbību sāka 2020.gada decembrī kā Liepājas pirmais (un viens no retajiem Latvijā) virtuālais restorāns – pandēmijas laikā, kad ēdiena piegāde uz mājām bija īpaši aktuāla – nodarbojoties tikai ar piegādi un līdzņemšanu, bez iespējas klientiem ieturēties restorāna telpās. Pēc divu gadu veiksmīgas darbības un pastāvīgiem augstiem vērtējumiem "Wolt" un "Bolt Food" piegāžu platformās, "Rīve" nu gatava uzņemt viesus savās jaunizveidotajās mājīgajās telpās.
 
"Rīves" piedāvājumā ir internacionāli, pamatā Eiropas virtuvē balstīti, labi zināmi un saprotami komforta ēdieni. Uzsvars likts uz kvalitāti gan ēdienu gatavošanā, gan produktu izvēlē, maksimāli atsakoties no pusfabrikātiem un veikalos nopērkamām sagatavēm, tomēr neaizraujoties ar nepārdomātām inovācijām – "Rīves" pamatā ir pieredze, tradicionālas receptes, kvalitatīvas izejvielas un atbildīga attieksme pret katru maltīti.

Mainoties un attīstoties līdzi laikam, "Rīve" ir paplašinājusies un šobrīd uzņem viesus Rīgas ielā 14. Mājīga atmosfēra, kvalitatīvi dzērieni un izcila kafija. Arī lokācijas izvēlei ir nozīme, iedvešot jaunas, aktuālas vēsmas Jaunliepājā.


Restorāns "Rīve" atrodas Liepājā, Rīgas ielā 14 un aicina ciemos no trešdienas līdz svētdienai jau no pulksten 11.

Restorāns "Rīve" pieejams arī soctīklos:
http://facebook.com/restoransrive
http://instagram.com/restorans_rive