Pirms gadu mijas, 25. novembrī, Liepājas nekustamo īpašumu tirgus tika papildināts ar jaunu dzīvokļu namu projektu "Torņa Nams" – pašā Liepājas pilsētas centrā, Lielā ielā 4.

Projektā izbūvēti 14 elitāri dzīvokļi ar augstvērtīgu apdari un visām ērtībām platībā līdz pat 152 m². Torņa Nama atvērto durvju dienu laikā bija vērojama pastiprināta interese, jo jauns dzīvokļu projekts Liepājā nebija realizēts kopš 2016. gada, kad tika sākta pārdošana tā paša attīstītāja realizētajā  projektā "Avotu Nams".

Septiņi jauni dzīvokļu projekti trijos gados

Kopš 2015. gada nekustamo īpašumu attīstītājs realizējis septiņus jaunu dzīvokļu projektus – sešus Liepājā un vienu Rīgā. Kā pirmie projekti Liepājā tika atvērti Ezermalas Nams, Mēness Nams un Rietumkrasta Nams, kopumā piedāvājot 183 dzīvokļus. Pēc gada tika atvērti projekti Dzintara Nams un Avotu Nams, piedāvājot iegādāties kopumā 35 augstvērtīgus dzīvokļus. Visos minētajos projektos dzīvokļi tika pārdoti teju gada laikā. Sevišķi straujā tempā tika realizēti dzīvokļi "Avotu Namā" un "Dzintara Namā", kad lielākā daļa tika izpārdoti jau sešu līdz astoņu mēnešu laikā pēc tirdzniecības uzsākšanas. Rīgā attīstītājs ir realizējis projektu Tērbatas Rezidence. Arī šajā greznajā, restaurētajā namā 18 dzīvokļi ir pārdoti un vēl diviem atlikušas pēdējās pirkuma formalitātes.

Attīstītāja realizētie dzīvokļu projekti Liepājā – augšējā rindā no kreisās: Ezermalas Nams, Daugavas ielā 4; Mēness Nams, Reiņu meža ielā 9; Rietumkrasta Nams, Rietumkrasta ielā 4; Dzintara Nams, J. Dubelšteina ielā 7 un Avotu Nams, Avotu ielā 10.

Finanšu partneri – lielākās Latvijas komercbankas

Sadarbībā ar Latvijas lielākajām komercbankām ir sagatavoti individuāli dzīvokļu iegādes kreditēšanas piedāvājumi katram projektam. Jebkurā no bankām ir tieši par katru projektu informēts kredītspeciālists. Tādēļ lēmums par finansējuma piešķiršanu tiek pieņemts visīsākajā laikā un dokumentu noformēšanas procedūra ir ātra. Turklāt jaunās ģimenes hipotekāro kredītu ar atvieglotiem nosacījumiem pirmajai iemaksai var saņemt valsts atbalsta programmas ALTUM mājokļu iegādei ietvaros. No 2018. gada ALTUM atbalstu programmas ietvaros varēs saņemt ne tikai ģimenes ar bērniem, bet arī jaunie speciālisti, kuri ieguvuši profesionālo vai augstāko izglītību un kuri nepārsniedz 35 gadu vecumu.

2018. gadā tiks atvērti vēl divi projekti

Pieprasījums pēc dzīvokļiem ar jau veiktu augstvērtīgu apdari un visām ērtībām aizvien turpina pieaugt, tāpēc projektu attīstītājs informē, ka arī šogad tiks realizēti vēl divi jauni dzīvokļu projekti: Jūgenda Nams, Graudu ielā 45, kurā piedāvās iegādāties 15 ekskluzīvus dzīvokļus, kā arī Kuršu Nams, Kuršu laukumā 7, kurā tiks piedāvāti 18 kompakti un mājīgi studijas tipa dzīvokļi.

Jūgenda Namā, Graudu ielā 45 tiks piedāvāti 15 ekskluzīvi dzīvokļi

Kuršu Namā, Kuršu laukumā 7 tiks piedāvāti 18 mājīgi studijas tipa dzīvokļi