Jūras ielā 17, kādreizējā veikala "Cita santehnika" ēkā 5. martā durvis vērs jauns tirdzniecības centrs "Elvi”, kur atradīsies gan nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla "Elvi" veikals vairāk kā 600 kvadrātmetru platībā, gan zemo cenu dzērienu un vīnu veikals “AlkOutlet”, portālu irliepaja.lv informēja SIA ""Elvi" Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Tirdzniecības centra atklāšana ir paredzēta 2020. gada 5. martā pulksten 12. Atklāšanas dienā jaunā veikala apmeklētājus priecēs dažādi pārsteigumi un dāvanas –


pircēji, kas iepirksies vismaz par pieciem eiro, varēs griezt laimes ratu un piedalīties balvu izlozē, tāpat visas dienas garumā veikala telpās norisināsies dažādu produktu degustācijas.


Jaunajā tirdzniecības centrā būs aptuveni 20 jaunas darbavietas, bet veikala "Elvi" sortiments ir plānots tā, lai veikalā var iegādāties gan ikdienai nepieciešamās preces no vietējiem ražotājiem un iemīļotiem ārvalstu zīmoliem, gan plašu svaigo produktu klāstu – kvalitatīvu gaļu, augļus, dārzeņus, kulinārijas izstrādājumus, gan arī karstu, aromātisku kafiju un svaigas, turpat veikalā ceptas smalkmaizītes.


Steidzīgo klientu ērtībām veikalā būs iespējams nopirkt dažādas sātīgas uzkodas ātrai izsalkuma remdēšanai, karstmaizes un kvalitatīvus pusdienu komplektus.


Klientu ērtībām veikala darbinieki tos turpat varēs arī uzsildīt.


Šajā tirdzniecības centrā saimniekos SIA "Elvi" Latvija franšīzes partneris SIA “Vita Mārkets”, kas tirdzniecības centru rekonstruējis atbilstoši mūsdienu prasībām, lai nodrošinātu ne vien ērtu un klientiem patīkamu iepirkšanos, bet arī īstenotu mūsdienīgu pieeju ēkas apsaimniekošanai un strādātu, rūpējoties par apkārtējo vidi.


SIA "Elvi" Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “SIA “Vita Mārkets” ir ilggadējs zīmola "Elvi" sadarbības partneris, kas veiksmīgi saimnieko jau 41 tirdzniecības vietā Rīgā, Kurzemē un Vidzemē.


Esmu priecīga, ka šis partneris ir ieguldījis apjomīgas investīcijas Liepājā, pašā pilsētas sirdī, lai radītu šo tirdzniecības centru un sniegtu iespēju liepājniekiem vēl vairāk novērtēt "Elvi" priekšrocības


– svaigus produktus, plašu sortimentu, laipnu apkalpošanu un iepirkšanās vidi, kur katrs var justies kā savējais, vienlaikus sekmējot arī Latvijas reģionu attīstību. Liepājā šis būs jau sestais zīmola "Elvi" veikals. ”