Klātesot daudziem viesiem un sadarbības partneriem, trešdien "Juliannas pagalmā" trešo biroju Latvijā atvēra programmatūras testēšanas un izstrādes uzņēmums "TestDevLaB".

"TestDevLaB" ir Latvijas uzņēmums, kuram ir biroji Rīgā, Ventpilī, Tartu (Igaunija) un nu arī Liepājā. Kopumā tas nodarbina 100 darbiniekus, no kuriem sešas jaunas darba vietas ir radītas tieši mūsu pilsētā, informēja uzņēmuma līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds. Viņš uzsvēra, ka jaunā biroja atvēršanu Liepājā lielā mērā sekmēja veiksmīgā sadarbība ar Liepājas Universitāti. Visi seši jaunie darbinieki ir tieši no LiepU. "TestDevLaB" ienākšanu Liepājā veicināja arī Kurzemes Biznesa inkubators.

Ervins Grīnfelds: "Aicinām mums pievienoties programmatūras testētājus, izstrādātājus, kā arī nodrošināsim prakses vietas studentiem. Uzskatu, ka darbs pie starptautiskiem projektiem mūsu pieredzējušo kolēģu vadībā viņiem būs ļoti saistošs, sniegs lielu pieredzi un palīdzēs attīstīt savas IT prasmes".

"TestDevLaB" dibināts 2011.gadā. Ar katru gadu pieaug tā darbinieku skaits un apgrozījums, kas 2016.gadā bija 3,09 miljoni eiro. Uzņēmums saņēmis arī vairākus apbalvojumus, kā, piemēram, LIAA Eksporta un Inovāciju balvu, "The Red Jackets" Eksporta izcilības balvu u.c. Tas sadarbojas ar tādām starptautiski pazīstamām kompānijām kā "Skype", "Microsoft", "Orange", kā arī daudziem jaunuzņēmumiem. 95 procenti tā darba vērsti eksportam.