Pēdējo trīs gadu laikā viesnīcas "Promenade Hotel" attīstībā investēts nepilns miljons eiro, viesnīcas atpazīstamība un apgrozījums pamazām pieaug.

"Promenade Hotel" īpašnieks SIA "Promenade Hotel" ieķīlājis visu mantu, nodrošinot prasījumus piecu miljonu eiro apmērā, ziņo "Lursoft" "Klientu portfelis".

Uzņēmums 11.decembrī reģistrējis jaunu komercķīlu par labu AS "BlueOrange Bank", nodrošinot saistības, kas izriet no kredīta līguma un komercķīlas līguma, kas noslēgts starp banku un SIA "Promenade Hotel".

"Promenade Hotel" valdes locekle un vadītāja Inese Židele portālam "Delfi" sacījusi, ka komercķīla saistīta ar nesen uzsākto sadarbību ar "BlueOrgange Bank", kuras ietvaros uzņēmums piesaistījis finansējumu uz daudz izdevīgākiem nosacījumiem.

"Šobrīd veicam apjomīgas investīcijas viesnīcas attīstībā. Viesnīcā atvērts pirmais "Olympic Casino" ārpus Rīgas un Jūrmalas. Esam izveidojuši modernu SPA centru, izbūvējuši jaunus apartamentus. Viesnīcas kopējais numuru skaits šobrīd sasniedz jau piecdesmit. Arī 2018. gadā plānots turpināt viesnīcas paplašināšanu. Viesnīcas daļā, kur šobrīd atrodas biroji, tiks izbūvēti jauni apartamenti. Tie būs daudz plašāki un būs paredzēti viesiem, kas brauc uz Liepāju atpūsties kopā ar ģimenēm," sacīja Židele.

Paredzams, ka tuvāko dienu laikā uzņēmums palielinās arī pamatkapitālu līdz 800 tūkstošiem eiro, ieguldot papildu līdzekļus no uzņēmumu īpašnieka AS "ALPS Investments" līdzekļiem.

"Pēdējo trīs gadu laikā viesnīcas attīstībā investēts nepilns miljons eiro. Tas arī izskaidro to, ka iepriekšējos gados viesnīca ir strādājusi ar zaudējumiem. Šobrīd redzam, ka veiktās investīcijas lēnām, bet pakāpeniski rezultējas viesnīcas atpazīstamībā un apgrozījuma pieaugumā gadu no gada. Viesnīca rada arī pozitīvu efektu kopējā tūrisma plūsmā uz Liepāju," turpina Židele.

"Lursoft" izziņa liecina, ka šī ir pirmā "Promenade Hotel" reģistrētā komercķīla. Uzņēmums dibināts 2010. gadā, tā pamatkapitāls ir 2845 eiro, un vienīgais īpašnieks ir AS "ALPS Investments".

2016. gadā SIA "Promenade Hotel" apgrozījums bija 983 000 eiro, bet uzņēmums darbojās ar zaudējumiem, kuri sasniedza 127 000 eiro. Uzņēmums nodarbināja 63 darbiniekus.

"Promenade Hotel" ir pieczvaigžņu viesnīca, kurā ir 50 numuri, konferenču un banketu centrs, SPA un fitnesa centrs, restorāns, banketu serviss, mākslas galerija.

Viesnīcā regulāri notiek dažādi kultūras un izklaides pasākumi.