Liepājas pašvaldības policijas autoparku papildinās trīs jaunas izolatora tipa dienesta automašīnas, kuru iegāde izmaksās vairāk nekā 36,8 tūkstošus latu.

Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis aģentūrai BNS pastāstīja, ka iepirkumā par triju jaunu izolatora tipa pārbūvētu un trafarētu vieglo pasažieru automašīnu iegādi pašvaldības policijas vajadzībām izraudzīts uzņēmuma "SD Autocentrs" piedāvājums. Taču iepirkuma rezultāti vēl jāapstiprina Iepirkumu uzraudzības birojam.

"SD Autocentrs" piedāvātā līgumcena par "Volkswagen Caddy Maxi kombi" modeļa auto ir 36,8 tūkstoši latu bez pievienotās vērtības nodokļa. Dīķis atzina, ka "VW Caddy Maxi kombi" ir ļoti piemērots modelis izolatora tipa dienesta automašīnām.

Liepājas pašvaldības policijas autoparkā pavisam ir 20 dažādu transporta līdzekļu.

Jau ziņots, ka Liepājas dome iepriekš nolēma ņemt Valsts kasē 45 tūkstošu latu aizņēmumu uz laiku līdz četriem gadiem triju dienesta automašīnu iegādei pašvaldības policijas vajadzībām.

Kā zināms, "SD Autocentrs" ir pašreizējā Liepājas mēra Ulda Seska 1994.gadā dibināts uzņēmums. Viņa biznesa partneris un otrs līdzīpašnieks toreiz bija Dainars Dambergs. Kā liecina "Lursoft" dati, "SD Autocentrs" daļēji viņam piederēja vēl līdz 2004.gada oktobrim, bet līdz 1997.gada vasarai Sesks bija tās direktors.

Šobrīd "SD Autocentra" īpašnieki ir pieci: valdes loceklis Agris Egle (pieder 34 procenti), Māris Golovānovs (6 procenti), Māris Jaunsleinis (27), Uldis Pētersons (27) un Oļesja Ščerbakova (6).