Piektdien, 27.martā, viesu uzņemšanu atsāk pieczvaigžņu viesnīca "Promenade Hotel". Viesnīca uz laiku tika slēgta, lai atjaunotu ugunsgrēkā cietušās telpas.

Līdzīgi kā iepriekš, apmeklētājiem tiks piedāvātas ne tikai naktsmājas, bet arī bagātīga kultūras programma, informē dizaina viesnīcas "Promenade Hotel" pārdošanas vadītājs Mārtiņš Veiss,

Lai pārliecinātos, ka pēc atjaunošanas darbu beigām ēka ir ugunsdroša, marta vidū tajā pārbaudes veica Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Lai gan tuvākajā laikā ir veicami vēl daži kosmētiski uzlabojumi, kā uzsver dienests, ēka ir droša un viesnīca var turpināt darbību.

Kā informē Veiss, atjaunošanas darbi notika intensīvi, lai nesagādātu neērtības tiem klientiem, kuri jau savlaicīgi ir rezervējuši numurus marta beigām un aprīļa sākumam. "Cilvēki no citām Latvijas pilsētām jau laicīgi ieplānoja garās Lieldienu brīvdienas pavadīt Liepājā un palikt "Promenade Hotel", tādēļ organizējām atjaunošanas darbus tā, lai līdz svētkiem varam atvērt viesnīcu," informē M. Veiss.

Līdzīgi kā pirms ugunsgrēka, arī pēc viesnīcas atvēršanas apmeklētājiem, tajā norisināsies dažādi kultūras pasākumi. Liela daļa "Promenade Hotel" numuru ir jau rezervēti uz laiku, kad pilsētā notiks lielie pasākumi. "Aprīlī plānots Ievas Kerēvicas koncerts " ..interpretācijas.. " Liepājas džeza dienu ietvaros. Liels notikums, kas pulcē cilvēkus no visas Latvijas un arī ārzemju tūristus, ir Līvas ciema svētki, kā arī jaunās burāšanas sezonas atklāšana jahtu centrā, kad liela daļa pilsētas viesu izvēlas uzkavēties Liepājā vairākas dienas, tādēļ rezervē viesnīcas numurus," zina teikt "Promenade Hotel" pārstāvis.

Tieši serviss un rūpes par klientu vajadzībām ir viens no kritērijiem, ko nakšņotāji ir augstu novērtējuši. Kā liecina reitings globālajā viesnīcu rezervēšanas portālā "Booking.com", klientu novērtējums par "Promenade Hotel" ir 8,9 punkti no 10, kas ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē ir ļoti augsts reitings.

Viesnīcas darbs tiek atsākts pēc 9.marta ugunsgrēka, kura laikā dega aptuveni 50 kvadrātmetru liela platība – telpa starp piekto stāvu un jumtu. Šajā laikā ēkā atjaunota elektroapgāde, numuriņos, kuri bija cietuši no ūdens tiek veikts kosmētiskais remonts, paklāju nomaiņa un tīrīšana, jaunu TV uzstādīšana, kā arī tiks veikti jumta skārda remontdarbi.

Par "Promenade Hotel"
"Promenade Hotel" ir vienīgā pieczvaigžņu viesnīca Kurzemē, kurā ir 42 individuāla dizaina numuri, četras konferenču telpas ar ietilpību līdz 200 personām. Tajā atrodas viens no Liepājas labākajiem restorāniem – "Piano", lobija bārs, fitnesa zāle, kapela, kā arī apskatāmas vecmeistaru gleznas ēkas pirmā stāva mākslas galerijā. Viesnīcā regulāri notiek dažādi kultūras un izklaides pasākumi.

Vairāk informācijas: www.promenadehotel.lv