Autoritatīvais ASV portāls gokartguide.com Latvijas uzņēmuma "Blue Shock Race" ražotos elektrokartingus "BSR 2.0" atzinis par labākajiem pasaulē kategorijā "10 labākie sacīkšu elektrokartingi pieaugušajiem", informē Artis Daugins, "Blue Shock Race" vadītājs.

Portāls gokartguide.com ir kļuvis par vienu no populārākajiem un vērtīgākajiem resursiem ekektrokartingu pasaulē, tādēļ Latvijas uzņēmumam "Blue Shock Race" tā ir ļoti liela atzinība. Šāds labāko ekektrokartingu reitings ir izveidots pirmo reizi. Līdz šim konkurence nebija tik milzīga, bet strauji pieaugot popularitātei un tirgū ienākot jauniem dalībniekiem, radās nepieciešamība pēc šāda reitinga. Topā iekļautais "BSR 2.0 Racing Kart 25 KW" šobrīd ir ātrākais uzņēmuma izstrādātais elektrokartings

Gokartguide.com atzīst: "Elektriskie kartingi gadu gaitā ir kļuvuši ārkārtīgi populāri, un ir viegli saprast, kāpēc. Daudzi kartinga braucēji dod priekšroku elektriskajiem, nevis tradicionālajiem kartingiem, jo tiem ir ātrāks paātrinājums. Tas ir tāpēc, ka elektromotori nodrošina gandrīz momentānu griezes momentu, kas ļauj daudz ātrāk sasniegt maksimālo ātrumu. Vienmērīgi sadalītais svars elektriskajos kartingos ļauj arī līdzsvarotāk braukt, jo īpaši līkumos. Tie ir arī ļoti klusi un nerada emisiju, tāpēc ir videi draudzīgāki nekā parastie benzīna kartingi".

""Blue Shock Race" kartings ir labākais pieaugušajiem tā ātruma, kvalitātes un pieejamības dēļ," par Latvijā ražoto spēkratu vēsta portāls portāls gokartguide.com.

Artis Daugins, "Blue Shock Race" vadītājs: "Savā nozarē šis portāls noteikti ir lielākais ASV un viens no lielākajiem pasaulē. Gokartguide.com apraksta visu par un ap kartingiem, kartingu trasēm un dažādiem risinājumiem, kas ļauj pieņemt lēmumus potenciālajiem kartingu lietotājiem. Mums tas nozīmē lielu uzmanību no Savienotajām Valstīm (un ne tikai) kartingu industrijas interesentiem un entuziastiem. Tas ietekmē biznesu pozitīvā veidā. Pēc pastiprinātas ASV klientu uzmanibas, kas radās pēdējā laikā, sākām pētīt šī intereses iemeslus. Tas aizveda mūs pie šī apskata, par ko iepriekš nemaz nezinājam. Jau šobrīd mums vairāki klienti, pateicoties šī portāla informācijai, ir pasūtijuši sacīkšu kartingus uz Savienotajām Valstīm."

Detalizēta informācija par uzņēmumu: www.blueshockrace.com.