Vadošais elektrodivriteņu ražotājs, Liepājas uzņēmums "Blue Shock Bike" šogad veiksmīgi realizējis jau vairākus pasūtījumus pašvaldību policijām Latvijā – Saldū, Jūrmalā, Aucē, Smiltenē.

Specializētie elektrodivriteņu risinājumi policijas vajadzībām ir izstrādāti tieši Liepājā, informē uzņēmuma pārstāvis Artis Daugins. Pateicoties šo divriteņu priekšrocībām un elektroenerģijas resursam, uz divriteņa bāzes tiek veidoti pilnībā aprīkoti policijas elektrodivriteņi, kas sevī ietver gan bākugunis, signalizāciju, pretaizdzīšanas sistēmas, brīdinājuma signālus, caurejamības pielāgošana un citi punkti, kas šos elektrodivriteņus padara par alternatīviem patruļas transporta līdzekļiem vasaras sezonas laikā. Šādā veidā policijas patruļas dienas laikā var veikt līdz pat 3 reizēm liekākas patrulēšanas distances, operatīvāk ierasties notikumu vietā, parkos, gājēju ielās, pludmalē, masu pasākumos un visur citur, vienlaikus enerģijā patērējot tikai 1 eiro uz 1000 kilometriem.

Šobrīd šie risinājumi tiek pilnveidoti, vadoties pēc pilotprojektu pieredzes un klientu vajadzībām un nu jau reālās pieredzes, kā arī uz šī pamata tiek veidoti citi specializēti risinājumi, piemēram, dažādi piegādes un apsekošanas risinājumi, palielinātām masām, distancēm.

Šobrīd no klientiem tiek saņemtas aizvien vairāk pozitīvas atsauksmes par to, kā tiek ekspluatēti specializētie elektrodivriteņi un tiek atrasti aizvien vairāk pozitīvi faktori. Tas liecina par to, ka šādas patruļas mazos lauku ciematiņos un pilsētvidē ir ļoti efektīvas un ar zemām izmaksām ekspluatācijas laikā.