SIA "Liepājas enerģija" ceturtdien, 11. jūnijā, saņēma Zelta kategorijas apbalvojumu Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) organizētajā Ilgtspējas indeksā, portālu irliepaja.lv informēja Zane Ģirne, SIA "Liepājas enerģija" sabiedrisko attiecību speciāliste.


Saņemtais apbalvojums apliecina uzņēmuma ilgtspēju atbilstoši starptautiskām prasībām visos korporatīvās un sociālās atbildības virzienos.


Ilgtspējas indeksā uzņēmums piedalās kopš 2016. gada, apliecinot uzņēmuma darbības atklātību, caurskatāmību un atbildīgu rīcību attiecībās ar klientiem, sadarbības partneriem un sabiedrību, kā arī attieksmē pret apkārtējo vidi.  2017. un 2018. gadā uzņēmums saņēma Zelta kategorijas apbalvojumu, savukārt 2016. gadā – Sudraba kategorijas apbalvojumu.


"Uzņēmuma galvenais uzdevums ir nodrošināt siltumu un komfortu katra liepājnieka mājoklī, kurā ir izvēlēts centralizētās siltumapgādes pieslēgums. Turklāt gadu gaitā uzkrātā pieredze, profesionālā komanda un veiksmīgi īstenotie attīstības projekti ļauj garantēt drošu, stabilu, konkurētspējīgu, videi draudzīgu un ilgtspējīgu pakalpojumu. Saņemtais Zelta kategorijas apbalvojums ir apliecinājums tam, ka uzņēmuma izvirzītie stratēģiskie mērķi ir ilgtspējīgi," uzsver uzņēmuma "Liepājas enerģija" valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons.


lgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus indekss sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.


Kā norāda Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, ilgtspējas indeksa dalībnieki demonstrē drosmi, atklātību un apņemšanos pilnveidot savu sniegumu, tieši šie uzņēmumi spēj ne tikai ietekmēt savas nozares attīstību, bet arī sekmēt valsts ilgtspēju.