Liepājas teātrī sākusies Ziemassvētku koncertu sērija. Kopā ar Zigrīdu Atāli koncerta scenogrāfijai detaļas veidojis arī Liepājas uzņēmums SIA "AR Module Factory".

"Teātra pasūtījumus esam taisījuši arī iepriekš. Šoreiz Zigrīda Atāle mums atnesa sniegpārsliņu skices, un pēc tām mēs uztaisījām šīs dekorācijas koncertam "Ziema Rožu laukumā"," pastāstīja SIA "AR Module Factory" projektu vadītāja Aija Raudiņa.

"Vispirms runājam ar klientu, noskaidrojam viņa vēlmes, tad dodam pasūtījumu dizaineram, lai uzzīmē nepieciešamo detaļu 3D formātā, un pēc tam šo informāciju ievada tā sauktajā CNC datorā, un sākas frēzēšana. Izfrēzēto detaļu pēc tam vēl apstrādā ar rokām," skaidroja Raudiņa.

 "AR Module Factory" sadarbojas ar pasūtītājiem Lietuvā, uzņēmumiem "Sperre" un "Rolls Royce", kā arī sadarbojas ar pasūtītājiem Liepājā.

Uzņēmumā izgatavoti dažādi sarežģīti pasūtījumi: modeļu forma Ojāra Vācieša piemineklim Carnikavā, ērglis Nikolaja vārtiem Daugavpils cietoksnī, kuģa dzinēja lāpstas "Rolls Royce", tajā top koka jahta un visdažādākie dekoratīvie elementi.

Pirms diviem gadiem dibinātais "AR Module Factory" aktīvi meklē tirgu Skandināvijā, tam ir līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), kas paver iespēju piedalīties starptautiskos gadatirgos un sniedz atbalstu starptautisko partneru piesaistē.

Uzziņa
"AR Module Factory" strādā ar sertificētiem (CE sertifikāts), trīsasu CNC frēzēšanas darbagaldiem ar vākuma piesūkšanas sistēmu. Darba zonas maksimālie izmēri ir 4000X2000X300 mm.
Izgatavo plaša spektra modeļu formas no 300X100 mm līdz 3200X3000mm.

Modeļu formu ražošana: koka, polimēru, tekstolīta, alumīnija vai epoksīda sveķu moduļu formu izgatavošanu uzņēmumiem, kas nodarbojas ar alumīnija, bronzas, tērauda un čuguna lējumu izgatavošanu.

Modelēšana: veic detaļu 3D modelēšanu un izstrādā izliešanas tehnoloģiskos risinājumus, sākot no parauga, rasējuma vai tikai idejas.

Dekoratīvie lējumi: sadarbībā ar uzņēmuma partneriem, veic augstas kvalitātes detaļu izliešanu no čuguna, bronzas vai alumīnija.

Dekoratīvās koka detaļas: izgatavojam jebkuras sarežģītības kokgriezumus ar CNC iekārtām.

Vairāk sk. uzņēmuma mājas lapu.