AS "Liepājas autobusu parks" akcionāru sapulcē 17.maijā no padomes locekļa amata atcelts Harijs Krongorns, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Padomē darbu turpina padomes priekšsēdētājs Edgars Dupats, padomes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Jēriņš un padomes loceklis Ivars Gulbis.

Sēdē uzņēmuma akcionāri un vadība arī vērtēja "Liepājas autobusu parka" 2023.gadā iesākto darbu pie koncerna pārvaldības pilnveidošanas, konkurētspējas celšanas un attīstības plāniem, ņemot vērā kopējos nozares izaicinājumus, tajā skaitā īstenojot pasākumus autobusu vadītāju piesaistei. Dienaskārtībā bija uzņēmuma vadības darba turpināšana pie iekšējo resursu pārvaldības, vēl vairāk pilnveidojot pakalpojumu sniegšanas loģistiku un kvalitāti "Liepājas autobusu parka" maršrutu tīklā.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja kopš šī gada marta ir Anna Valtere, un valdes loceklis un uzņēmuma tehniskais direktors ir Guntis Avots.

"Firmas.lv" informācija liecina ka 2022.gada finanšu dati vēl nav pieejami, bet 2021.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 15,406 miljoni eiro, kas ir par 41% vairāk nekā gadu iepriekš, un kompānijas peļņa pieauga vairākkārt, sasniedzot 3,603 miljonus eiro.

Pēc Konkurences padomes 2022.gada 29.marta lēmumā par Konkurences likuma pārkāpuma konstatēšanu LAP darbībās, uzņēmuma mazākuma akcionārs (34,85%) ir Liepājas pašvaldība, bet 59,83% akciju pieder SIA "LAP1R", kas, pēc "Firmas.lv" datiem, pastarpināti pieder Andra Šķēles (67%) un Aināra Šlesera (LPV) (33%) ģimenēm.