1.martā pulksten 18 informācijas tehnoloģiju (IT) profesionāļu tīklošanās "IT Waffle Meetup" ietvaros, uzņēmējiem būs iespēja uzzināt par jaunu atbalsta instrumentu, ar kura palīdzību iespējams finansēt sava uzņēmuma procesu digitalizāciju. Eiropas Savienības finansējums un atbalsta programma ļaus izveidot digitālās attīstības ceļa karti un pieteikties valsts atbalstam – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vaučeriem līdz par 100 000 eiro vai "Altum" aizdevumiem līdz 7 000 000 eiro ar kapitāla atlaidi uzņēmumu digitalizācijai.
 
Nav noslēpums, ka uzņēmuma procesu digitalizācija var sniegt ne tikai produktivitātes pieaugumu un resursu ietaupījumu, bet arī labāku pārraudzību par uzņēmuma procesiem kopumā. Eiropas Savienības izveidotā Atveseļošanas fonda ietvaros kā viena no prioritātēm definēts atbalsts uzņēmējdarbības digitālajai transformācijai, kā arī digitālo pakalpojumu un nepieciešamo spēju un prasmju attīstībai.
 
Šī gada 22. februārī tika atklātas Atveseļošanas fonda atbalsta programmas uzņēmējdarbības digitalizācijai – komersanti varēs vērsties pie viena no Eiropas digitālās inovācijas centriem (EDIC) – Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera vai Latvijas Digitālā akseleratora, saņemt konsultācijas, veikt sākotnējo digitālā brieduma testu, un tālāk arī saņemt digitālās attīstības ceļa karti un pieteikties valsts atbalstam – LIAA vaučeriem līdz 100 000 eiro vai "Altum" aizdevumiem līdz 7 000 000 eiro ar kapitāla atlaidi uzņēmumu digitalizācijai.

Liepājas pusē viens no informācijas saņemšanas punktiem būs Digitālo inovāciju parks, un organizācijas pārstāvji LIAA Liepājas Biznesa inkubatora telpās Dārza ielā 4/8 1.martā, pulksten 18 informēs par pieejamo un arī tuvākajā nākotnē plānoto atbalstu uzņēmējdarbības digitalizācijas veicināšanai, kā arī informēs ar atbalsta programmu būtību un atbalsta saņemšanas procesu, informē Digitālo inovāciju parka IT projektu vadītājs Nils Kuncītis.
 
Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte: "Digitālā transformācija var palīdzēt uzņēmumiem kļūt efektīvākiem, produktīvākiem, inovatīvākiem un uz klientu fokusētākiem, kas veicina konkurētspēju un ilgtermiņa panākumus. Mūsdienu pasaulē, kur vienīgais pastāvīgais ir pārmaiņas, uzņēmumam ir jāseko līdzi tehnoloģiju attīstībai, to dinamiskajam ritumam un jāspēj pielāgoties, lai saglabātu konkurētspēju."
 
Pasākums dalībniekiem būs bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots un tam nepieciešams reģistrēties šeit ej.uz/itmeetup23
 
Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi  ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas  uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.