Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pilnveido datu bāzi par tūrisma naktsmītnēm pilsētā un tuvējos novados un aicina pieteikties izīrētājus.

2012.gadā Liepājā notiks vairāk nekā 10 nacionālas un starptautiskas nozīmes kultūras un sporta pasākumi, un, kā liecina iepriekšējo gadu pieredze, uz šiem pasākumiem ierodas ievērojams skaits apmeklētāju, kas uzturas pilsētā vairākas dienas.

Šobrīd Liepāja saviem viesiem piedāvā 29 naktsmītnes (viesnīcas, hosteļi, viesu nami, apartamenti, jauniešu mītnes u.c.) ar 1194 gultasvietām. Dažāda veida naktsmītnes Liepājas apkārtējos novados piedāvā vēl 1596 gultasvietas. Taču tas ne vienmēr ir pietiekami, lai nodrošinātu Liepājas viesu vajadzības. Tādēļ Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) atjauno un papildina informāciju par īres dzīvokļiem un mājām Liepājā un tuvējos novados, kurus saimnieki ir gatavi piedāvāt tūristiem nakšņošanai.

Dzīvokļu vai māju īpašniekus, kuriem ir interese piedāvāt naktsmītnes tūristiem, aicinām līdz 16.aprīlim iesniegt informāciju par savu piedāvājumu (izīrējamā platība, istabu un gultasvietu skaits, esošais aprīkojums virtuvē un sanitārajos mezglos, vismaz 2 fotogrāfijas un kontaktinformācija) Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6.

Sīkāku informāciju par dzīvokļu un māju iekļaušanu Liepājas tūrisma naktsmītņu sarakstā iespējams saņemt Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, pa tālruni 63480808 vai elektronisko pastu info@liepajaturisms.lv.