2.februārī, apbalvošanas ceremonijā Kuldīgā tika noskaidrots Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstādes "Elementi 2012” uzvarētājs.

Visvairāk skatītāju balsu ieguva un kā 2012.gada veiksmīgākais Kurzemes rūpnieciskā dizaina produkts tika apbalvots SIA „MWF” krēsliņš „Pally”.

Par izstādes uzvarētāju – krēsliņu „Pally”, pavisam nobalsoja 2791 balsotājs, otrajā vietā ar 2707 balsīm atstājot SIA „Dendrolight Latvija” masīvkoka šūnmateriālu „Dendrolight®”. Trešo vietu ar 2628 balsīm ieņēma SIA „Wooly World” vilnas lācēni no Liepājas.

Izstādes organizatori ar patiesu prieku uzteica Kurzemnieku atsaucību un atbalstu izstādes darbu vērtēšanā un popularizēšanā. Lai gan izstāde notika tikai pirmo gadu, skatītāju aktivitāte bija ļoti liela; pavisam tika saņemtas 24205 balsis gan no balsotājiem interneta vietnē www.kurzemesdizains.lv, gan Ventspils, Liepājas un Kuldīgas tirdzniecības centros!

Apbalvošanas ceremonijā pie izstādes dalībnieku sarūpētām bal vām tika arī vairāki balsotāji. Ar visiem izlozes rezultātā noteiktajiem veiksmīgajiem balsotājiem var iepazīties izstādes mājas lapā www.kurzemesdizains.lv .

Izstādes darbi turpmāk ceļos uz jauno tirdzniecības centru „Damme” Rīgā, kur ar tiem vēl varēs pagūt iepazīties no 6.-20.februārim. Vēlāk darbi būs apskatāmi Ventspilī, Kurzemes Democentrā, kas atrodas Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Atgādinām, ka Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstādes „Elementi 2012” mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par Kurzemē esošiem uzņēmumiem un to produkciju, veicināt Kurzemes ražotāju atpazīstamību Latvijas tirgū, izcelt dizaina nozīmi un mākslinieku lomu tehnoloģiju attīstībā, kā arī parādīt jaunāko, kas radīts reģionā.

Projektu organizē SIA „Mākslas perons”, Latvijas Dizaineru savienība, Kurzemes Democentrs un iDEA HOUSE events.

Projektu atbalsta Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Kurzemes biznesa inkubators, SIA "Rimi Latvia", Draugiem.lv un "Kurzemes Radio".